Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve megtetszett a suliból egy lány. Sokat beszéltem vele, ismerkedtünk, és egyre jobban bírtm. Aztán november körül volt egy randink, nem volt semmi extra, csak beszélgettünk, de nagyon élveztem. Utána január körül újra elhívtam, azt mondta, h várni szeretne egy kicsit. Márciusban végül volt még egy randink, az is egész jó volt, de ott is azt mondta, h várjunk még. Utána kb 2 héttel éreztem h valami nincs rendebn, megkérdeztem, és kb negyedikre elmondta, h nem akar semmit. Akkor eléggé megutáltam, és nem törődtem vele. Randizgattam más lányokkal is, de sosem volt olyan mint vele. Nagyon szar ez így, mit csinálhatnék?
2014. máj. 5. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
El és semmit.
2014. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy csak játszadozott veled, és rengeteg időt elvett az életedből. Szedj össze magadban minden negatívumot, amit a csajról el tudsz mondani, és csak ezekre gondolj, ne a szép dolgokra. Másokkal meg azért nem volt jó, mert mindig csak erre a csajra gondoltál. Valahogyan próbáld kiverni a fejedből az emlékeket, és nyiss mások felé, akik esetleg el tudják őt feledtetni.
2014. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!