Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós vagyok, heves, támadó jellegű! És ez megrémiszti a lányokat. Pedig eleinte tetszik Nekik. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval eleinte tetszik Nekik, aztán megijednek tőle, és elkezdenek "menekülni" tőlem. Miért van ez? Pedig bejön nekik kezdetben, úgy igazán.
2010. jan. 2. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
majd adok egy pofont és megnyugszol
2010. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos, ha lány vagy, szívesen venném. :P
2010. jan. 2. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:

A barátom mesélte, hogy ő is ilyen volt, és nála is még az elején ment minden, aztán megijedtek, és leléptek. Ennek az vetett véget, hogy megismert engem, és így talált valakit, aki tolerálja a dolgait.

Gondolom azért van amúgy, mert egy kis fokozatosságot, pici romantikát elvárnának.

2010. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye dolog, de engem ez fogott meg volt barátomba, csak sajnos ő pattant:D Vagyis lehet, hogy nem is olyan sajnos, de veled csak annyi gond lehet, hogy rossz lányok felé járkálsz:D
2010. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Várjatok, akiknek úgy-ahogy tetszik, hány évesek?
2010. jan. 2. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
19:) az uccsó koment tőlem:)
2010. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak mert én ezt 14-15 éves lányoknál figyeltem meg... Mármint, amit a kérdésben leírtam.
2010. jan. 2. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Első: nagy vagy, alig bírtam abbahagyni a röhögést...
2010. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20:59-es vagyok, 22

és tényleg bejön, nagyon vadító

2010. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!