Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek összerándul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek összerándul a gyomra ha megöleli egy fiú, vagy ez már mást jelent?

Figyelt kérdés

Hülyéskedtünk két fiúval, így harcoltunk mert elvettem valamit tőlük, és ki akarta venni a kezemből, éshát úgy hogy így megölelt.. És összerándult a gyomrom és áhhh nem voltam magamnál se meg szóval ahj nemtudom ezt leírni... Aztán a másik srác is és akkor is de akkor nem annyira de akkor is...

És miért van ez? Ha megölel egy srác te is ezt érzed? Vagy ez már többet jelent??

14/L


2010. jan. 2. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül érzem ezt mint te ha egy számomra közömbös ember ölel meg.Nem tetszik neked a srác véletlenül?
2010. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem összerándulna:D mivel nem vagyok homár
2010. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom. Régebben tetszett, most azt érzem hogy igen. Meg a végén adott puszikat (elköszönés), na azt hittem ott ájulok be...

Most azt érzem hogy nagyon szerelmes vagyok. De 14 évesen? Ennyire? Kicsit korai.. :S:(

2010. jan. 2. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem.
2010. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez normális, akkor ha tetszik. és nem hinném hogy 14 évesen ez anyira korai lenne. vannak akik 14 évesen már aktív szexuális életet élnek (persze ők tartoznak abba a csoportba akiket-főleg ezen az oldalon-lek.rváznak).

ez az érzés a korral jár :)

2010. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Isten hozott a nemek harcában kislány.:)
2010. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben a fura, ölelkezni érezni a másik közelségét jó dolog, pl. a szüleiddel, vagy egy régi ismerőssel, nem beszélve róla ha egy veled korabeli sráccal teszed ezt.
2010. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!