Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Nos, az én helyzetem elég bonyolultnak függ tűnni, de reménykedem a megoldásban. Szóval, van egy fiú(20 éves), akit 9 hónapja ismerek, egy kollégiumban éltünk végig,egészen tegnapig. Szeptembertől novemberig, végig baráti kapcsolatot ápoltunk, nagyon megértő volt, teljesen olyan,mint én. Mások szerint is és szerintem is nagyon összeillettünk/illünk.(mellesleg novemberig volt neki barátnője) A probléma ott kezdődött,hogy szakítottak a barátnőjével(2 évig voltak akkor együtt)Ezután, egy bulin összejöttünk. Teltek-múltak a napok, egy hét után szakított velem, és visszament a volt barátnőjéhez, ami mellesleg engem elég rosszul érintett. Utána nem is beszélgettünk egy jó darabig. Karácsonytájt rám írt, újra elkezdtünk beszélgetni. Megbocsájtottam neki. Ismét baráti viszonyt kezdtünk el ápolni, amikor egyszer együtt iszogattunk és elcsattant köztünk egy csók. Mivel illuminált állapotban voltam, ezért semmisnek vettem a dolgot, és szörnyen éreztem magam. Megbeszéltük,hogy ez semmit nem jelentett számomra, számára viszont igen. Lezártuk a témát. Eljött a Valentin-nap, ahol ismét iszogattunk, és ismét egymásba gabalyodtunk.. Eztán, hat hónapon keresztül 'titkos szeretői viszonyunk' volt. Én már nagyon kikészültem benne, mert nagyon szerettem, és eltűrtem a 2. szerepet, talán szeretethiányos is voltam..Nem tudtam azt mondani neki,hogy nem, de közben a barátnőt is nagyon sajnáltam, és többször készültem neki elmondani,hogy mi történik a díszletek mögött..Rengeteget sírtam,depresszióba estem, az életem kezdett széthullani, és imádkoztam,hogy végre történjen valami. Mire végre június 2-án a barátnő szakított vele egyéb okok miatt. (nem miattam, rólunk senki sem tud a mai napig, nagyon szégyellem,így is..) Azóta folyamatosan rám koncentrál,azt mondja nagyon elrontott mindent, és nagyon sajnálja,és hogy szeret(mondjuk ezt talán el is hiszem neki). És most én nem tudok dönteni,hogy ezek után merjek vele összejönni,vagy sem. Nagyon megváltozott a hozzáállásom a 6 hónap alatt,már nem szeretem annyira, és a félelem is közrejátszik. Azóta is folyamatosan meg van a 'barátság extrákkal' viszonyunk, de döntésképtelen vagyok,hogy megérné-e nekem vele a kapcsolat.. Kérlek, segítsetek,mi tévő legyek?
2014. jún. 14. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a barátnőjét megcsalta és elhagyott miatta akkor téged is megcsal és akármikor elhagyhat! szerintem teljesen szakítsd meg ezt a kapcsolatot mert a végén nagyon megsérülsz!

21F

2014. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megcsalta a barátnőjét veled,akkor valószínűleg téged is képes lenne megcsalni a hátad mögött. Gondolom ez nem hiányzik neked,ráadásul már nem is szereted annyira,mint régen,tehát szerintem nem érné meg,de ez a te döntésed,úgyhogy próbáld átgondolni az egészet,hogy bemernéd-e vállalni ezt a kapcsolatot úgy,hogy van rá esély,hogy téged is megcsal.
2014. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!