Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mellett döntsek? Anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mellett döntsek? Anyukám vagy a barátom mellett?

Figyelt kérdés
Már másfél éve együtt vagyunk, nem fogadja el. De megörül és bele van betegedve. Nem tudom mit tegyek mindkettőjüket szeretem.

2014. jan. 30. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?Mit mond miert nem orul?
2014. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyukáddal élsz együtt ezek szerint? Mármint csak vele? Úgy értem h apukád már nincs esetleg, vagy tesók?
2014. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 13? a pasid meg 32? Írd le részletesebben, hogy miért nem törődik bele, stb... Mert így nem tud senki sem segíteni neked!
2014. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mert nem szimpatikus neki meg volt egy nehéz időszakunk
2014. jan. 30. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapjáraton azt mondanám, hogy a barátod mellett dönts. Hiszen az anyád csak az anyád, és idővel meg fog békélni, ha látja, mennyire kitartasz a barátod mellett. De persze akadnak szélsőséges esetek, amikor azt mondom, hogy inkább az anyára tanácsos hallgatni, és szakítani kell. Ennyi információ alapján viszont nem tudom megítélni, ki mellett dönts.
2014. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En 22 o 25 nem ez miatt. Egyszer szakitottunk utanna osszejottunk. Ekkor volt egy durva veszekedesunk es latta h en mennyire kikeszultem. Csak utana kibekultunk. Azt mondja jobbat is kaphatnek
2014. jan. 30. 18:40
 7/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Akkor nem nagy a gáz de a srácnak atombrutál anyósa lesz az biztos:)
2014. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyikkel tervezed a életedet?

Jobbat mindenkinél kaphatsz, szóval, ha anyádra hallgatsz ezt fogja mondani még egy sármos olajsejkre is.. :)

2014. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kérdés hogy az édesanyám véleménye fontosabb mert ő állandó a barátok meg jönnek mennek. Nem fogok senki kedvéért szembe fordulni az édesanyámmal.
2014. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!