Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek? Elégé összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom lassan másfél éve:) Szépen indult, mint általában mindegyik, de nagyon sok akadályba ütközött. Már ott tartunk, hogy a bizalmam nem az igazi felé, ebből adódóan is sokat veszekedünk, ha ideges olyan dolgokat mond ami megbánt, és elég megalázóan bánik,máskor meg a tenyerén hordoz. Szeretem, de sokat szenvedek már az egésztől, de úgy érzem képtelen lennék nélküle lenni:)

Pár napja(2), elkezdtem beszélgetni egy fiúval, akivel régen jóba voltam, és nagyon tetszett nekem, és utólag mondta el hogy én is neki:) Nos, ez a fiú az ellenkezője a barátomnak, rendesebb, nem jár annyit bulizni, nagyon segítőkész, persze lehet még csak most, de tényleg mindig is ilyennek ismertem meg:) Aztán elhívott ide oda, persze másokkal(baráti társaság régen közös volt, most kezdem a kapcsolatot felvenni velük újra) szóval ezekkel az emberekkel lennénk. Nem tudom mit csináljak, félek lépni, úgy érzem szeretem a barátom, de lehet csak félelem, és megszokás:S Ez a másik fiú is tetszik:) és szívesen találkoznék vele, de rossz érzés hogy nem tudom dönteni, és félek az egésztől! A barátommal azt terveztem hogy leülök megbeszélni a dolgokat, hogy képes e pár dologban tényleg megváltozni, és ha sikerül vele maradok, de nem vagyok benne biztos hogy jó döntés:( meg félek hogy utána már a másik fiú talál valaki.

Köszönöm ha időt szántál rám, várom a tanácsokat! Légyszíves ne írjatok hülyeséget, nekem ez egy komoly problémám:( köszönöm!


2014. jún. 15. 10:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Direkt kértem hogy normális választ:-) Ráadásul vicces sem volt, úgy hogy belehet fejezni szerintem!:)
2014. jún. 15. 10:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát idde leírtad, hogy mit szeretnél. Nem szeretnél a mostanival maradni, a másikkal szeretnél lenni. Akkor tedd azt. :) Ne félj lépni szerintem!
2014. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha belegondolok hogy a mostani mással lenne, vagy nem lenne nekem , akkor rossz érzés és nem szeretném:(
2014. jún. 15. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted az helyes, hogy valakivel együtt vagy de már más felé kacsingatsz?! Megmondom: NEM! Ne csináld, mert saját magad fogod beforgatni érzelmileg...


Szakíts és lépj tovább...

2014. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kacsintgatok más felé !!!!! elkezdtem beszélni egy régi ismerősömmel ( ő írt nekem !) és elgondolkodtam. Nem tudod hogy milyen a barátom az utóbbi időben, nem egyszer ültettem le megbeszélni a dolgokat, de sosem tartottak sokáig, bár elhiszem hogy nehéz!!!!:)
2014. jún. 15. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
De elmondtad ezzel a véleményedet, ez nem indok a csalafintaságra hogy a 'pasim így meg úgy'... te is kimondtad, nem jó, akkor szakíts.
2014. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!