Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve vagyunk együtt a páromma távkapcsolatban. Ő 18 én 20. Mint minden kapcsolatban nálunk is vannak problémák. De miért?

Figyelt kérdés

Jelen esetben az,hogy Ő félig dobott..de mégsem.Mert egyszerűen nem tudja mi legyen.Ki akarja élni magát/nem szexuálisan/.Persze tudom hogy fiatal,s lány.De ha közben mondja hogy gyermrket tényleg tőlem akar,s velem akar élni majdan,csak most hagy bulizza ki magát.Nem tudom én nem vagyok komplett de nekem nincsenek ilyen vágyaim.S mindketzönknek ez az első párkapcsolata.

A lényeg hogy belőlem ez miért hiányozhat?Miért türöm,illetve érdemes e?



2014. jún. 15. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy gondolja, hogy most szakítotok, ő "kiéli magát" - gondolom ebbe más kapcsolatok is beleférnek, hiszen különben miért szakítana - , és ha nem talál addig jobbat, akkor mondjuk 5-6 év múlva vissza tér hozzád, hogy gyerekeket szüljön? Ez nagyon naiv és gyerekes elképzelés, ti sem gondolhatjátok komolyan. :)
2014. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom koma nagyon erőlteted a hülyeséget.Csak ez annak idején se volt jó.Az ilyen kommentek miatt törölhetnéd is magad.
2014. jún. 15. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Hiába vergődsz, igaza van. Rádunt ...
2014. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem 5-6évről van szó.Hanem erröl a nyárról.Persze igen tudom,gyerekes,de szeretem Őt.

Vergődni?Mivel csütörtök este.mondta azt hogy hagyjuk.Azóta egyszer irtam rá.Ő keres,ő csörget meg.Akkor nem hiszem hogy.rám unt volna..

2014. jún. 15. 10:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első kommentemet nem az első válaszolónak szántam.Előtte egy kedves tag teljesen nagy hülyeséget irt,csak mire leirtam a véleményem.törölték a hszét.
2014. jún. 15. 10:36
 6/8 Andrea Henrietta ***** válasza:

a távkapcsolat miatt valószínűleg nem tudja eldönteni hogy mit akar. A távolság csak megnehezíti a kapcsolatokat.

Nem lehet megoldani hogy együtt legyetek? Lehetőleg minél többet, vagy legalább hétvégén?

És mivel ez első kapcsolat, meg tudom érteni, hogy ki szeretné élni magát, lehetőséget adni egy helybeli kapcsolatnak, ahol a pasi mellette van.

Ez nem jeletni azt hogy nem szeret. Egyszerűen csak hiányol. A nőknek igenis nagyon fontos a párjuk közelsége. És ha az illető nincs mellette (tejesen mindegy hogy mien indokból...) azt megérezzük.

Beszéljétek meg hogy időt adtok egymásnak, s akkor keresitek egymás újra mikor együtt lehettek.

Vagy próbáljátok megoldani hogy legyetek többet együtt.

Másképp elég nehezen fog ez működni.

2014. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs pajti de a "szakítok mert ki akarom élni magam" duma hatalmas hülyeség. Ha tényleg szeretsz valakit és hosszú távon(gyerekek is) tervezel akkor nem szakítasz azért hogy bulizz.. Miért kell ehhez szakítani? Úgy nem lehet eljárni bulizni ha van párod? Ha "nem szexuálisan" akarja kiélni magát akkor miért dob téged?


Sajnálom de jobb ha keresel mást.

2014. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mivel gyerekek voltatok amikor összejöttetek, sanszos h megunt. más emberekké nőttetek fel és ez is normális.
2014. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!