Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy ilyen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen pasival kezdeni, hogy észhez térjen?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon érdekes figura. Néha olyan, mintha két személyisége lenne, amikor minden rendben köztünk, akkor nagyon kis aranyos, viszont amikor valamit mondok ami neki nem tetszik, rögtön szakítással fenyegetőzik és mindig úgy beszél velem, mint aki az apám lenne, pl "gondolkozz el azon amit csináltál, most nagyon túllőttél a célon, most nem beszélek veled 1 hetet". szóval még büntetést is kiszab. Nem vagyok egy konfrontálodó ember, mindig hagyom, hogy igaza legyen, nem veszekszem vele feleslegesen, mert minek, viszont most, hogy nem beszél velem vettem észre, hogy mennyire elszaladt vele a ló és teljesen lekezel és nem veszi észre magát, hogy mennyire főnökösködik.. Mit lehet vele csinálni, hogy ezeket a dolgokat ne csinálja?

2014. jún. 15. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ennek nem lesz jó vége, szakítással végződhet ,mert nem fogod bírni. Egy esély ülj le vele és beszéllges el elről.
2014. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
most nem azé, de ez vicces hogy ilyeneket mond :D
2014. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

beszélj vele,ez így gáz nem emberhez méltó viselkedés

ha nem jutsz dűlőre vele akkor sajnos le kell lépned,mert csak rosszabb lesz idővel

2014. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a kérdéssel túllőttél a célon, én a helyedben elgondolkodnék rajta, hogy miért csinálsz ilyeneket.
2014. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
lol, te kis irányítható szegénység :D , vágj vissza hogy "ok csá akkor nem beszélünk egy hétig" aztán majd keres, neked nem egy pótapuka kell gondolom hanem egy férfi szóval b4zd le , amugy ez abnormális, mert attol hogy neki nem tetszik nem kell zsarolni meg hasonlók, én a helyedben dobnám a f4szba,találsz normálisat
2014. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha jó vele a kapcsolatod inkább beszélj vele mielőtt túl késő. lehet, hogy van valami problémája csak nem meri elmondani és így vezeti le a feszültséget.
2014. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És akkor ilyenkor csak úgy 1 hétre megvonja magától a szexet is veled? Vagy némán azért rádmászik? :D Fura fazon én nem bírnék olyan nővel lenni aki ha durcis akkor egy büdös szót se szól. Inkább kiabáljon.
2014. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nemhogy szex nincs :P nem beszél velem és letilt mindenhonnan, hogy ne is tudjam keresni
2014. jún. 15. 18:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt csinálta a barátnőm régebben, de megbeszéltük ha gondolod szívesen beszélek veled erről privátban :)
2014. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az de mamlasz. :D
2014. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!