Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs különösebb probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs különösebb probléma a kapcsolatunkban, mondhatni ideális, viszont néha úgy érzem, hogy a párom elbízza magát, valami tipp amivel kicsit felrázhatom? Bántani nem akarom, nagyon szeretjük egymást. 20 éves lány

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent nálad, hogy néha elbízza magát?

Olyankor mit csinál? Vagy mi történik?

2009. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csinál rosszat, csak úgy érzem, hogy teljesen biztosra veszi, hogy vagyok neki.
2009. máj. 13. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:

És az miért baj? Nem vagy neki biztosan? Te nem azt akarod, hogy egymásnak biztosan ott legyetek?

Miért kéne egy társat rázogatni, HA és AMENNYIBEN a kapcsolat mondhatni ideális?

Ez valami női alapprogram? a társunk nyúzgálása?



.........

Vagy inkább az a baj, hogy nem udvarol eleget? nem viselkedik kedvesen veled? Mások előtt a tulajdonának tekint? A szexet csak elveszi tőled? Soha nem csinál veled közös programot? Elfelejti a névnapodat?

(Én ilyesmikre gondoltam, mikor a kérdést feltetted, de hát nem akarsz semmit sem írni, hogy mi az igazi bajod??)

33F

2009. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neeem, nincs vele semmi ilyen probléma, lehet, hogy csak az én női lelkem túlságosan komplikált. Nem szokott semmit elfelejteni, a kapcsolatunk nemcsak a szexre koncentrál. Már majdnem két éve együtt vagyunk, és persze veheti biztosra, h vagyok neki. Szoktunk közös progikat csinálni, de pl jólesne ha néha kitalálna egyedül vmi meglepetés programot, ehhez hasonlókra gondoltam. Tudom, hogy ez nem egy nagy probléma, sőt nem is az. És nagyon örülök, h ezen kivül nincs más gondunk. Én valami olyan dologra gondoltam, amitől előjön belőle megint az udvarlós dolog, mint a kapcsolatunk elején :). Köszönöm a válaszokat:)
2009. máj. 16. 07:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy ez valami női lelki dolog.

Komolyan mondom, boldog ember vagy! Vetesd el magad vele! :)


Majd gondolkozom azért, hátha eszembe jut valami, de nehéz, mert pasi vok! :)

33

2009. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 évesen azért még elég korai lenne:) Azt hozzátenném, hogy mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata. Elképzelni persze eltudom vele amit említettél:).
2009. máj. 17. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!