Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott. Az első szexünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott. Az első szexünk után mondta el, hogy szűz volt. Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy előttem már vagy 5 nővel volt. Sokat beszéltünk a szex témáról, és mindig mondtam neki, hogy engem nem érdekel, hogy kinek hány partnere volt.

Aztán megtörtént az első szeretkezés... Az elején érezhető volt nagyon a tapasztalatlanság, de pont a végére belejött.


Utána vallotta be, hogy igaziból még nem is volt nővel. Kérdeztem, hogy miért hazudott, és erre azt mondta, hogy ha nem tette volna, akkor nem is jutottunk volna el eddig, mert elhagyom, vagy össze sem jövök vele. Én emlékeztettem, hogy világosan elmondtam, hogy nekem semmi bajom azzal, ha egy srác szűz, nem érdekel az előélete, erre a válasz: "Hagyjál már, pontosan tudom, hogy egy nőnek azt sem lehet elhinni, amit kérdez.".


Én iszonyút csalódtam benne, és nagyon a szakítás felé hajlok.

Szerintetek?


Ő 22 éves, én 21.


2014. jún. 15. 20:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%

Ezért szakítani???

Te normális vagy? Inkább örülj neki.

amúgy meg lehet h igaza lett volna.

2014. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
hát te aztán nagyon szereted.....
2014. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Uram Isten, milyen kretén emberek vannak...
2014. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
38%

Mindenki titkolná, hogy szűz, bármilyen megértő a másik. Ez így van. Értelmetlen csak ezért szakítani vele.

Tisztázd vele, h nincs több hazugság és ha megszegi egyzer is, dobhatod.

2014. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez pont olyan dolog, amit meg lehet bocsátani. Nem azért hazudott, hogy veled kicsesszen, hanem pont azért, mert kishitű volt és jobb színben akarta magát feltüntetni, mert szégyellte, hogy tapasztalatlan.
2014. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
30%
Nem azért, de kismillió embert láttam már itt a gyk-n is írni, hogy mihelyst elmondta a barátnőjének, hogy még szűz hirtelen hanyatt homlok menekülni kezdett. Nem csodálom, ha nem mondta el. Mondjuk kicsit túllőtt az célon az 5 nővel, de én abszolút megértem miért csinálta.
2014. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%
hát ahogy gondolod, de vannak ilyen beteg emberek, önbizalom hiány, tévképzetek, meg hülye gondolatok, kicsit fua hogy 22 évesen ilyet csinál de sztem nem egy nagy dolog, viszont az amit mondott az sértő lehet számodra "Hagyjál már, pontosan tudom, hogy egy nőnek azt sem lehet elhinni, amit kérdez." , szóval max amiatt légy felháborodott, abbol és az esetből pedig következik a kölcsönös bizalom hiánya, ugy meg semmi értelme az egésznek, szóval ha képes vagy rá én amondó vagyok hogy hagyd a fenébe de ha nagyon gyengéd érzelmek fűznek ezen történések után is hozzá akkor adj neki még 1 esélyt de nem többet :) ennyi 20/F
2014. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Nem lett volna igaza, egyáltalán nem lett volna hátrány, hogy szűz, soha nem néztem volna rá máshogy emiatt.

De így csak egy rakat szánalomnak látom, hogy behazudott 5 nőt, és eközben még engem (meg az egész női nemet) tartja hazugnak.

2014. jún. 15. 20:26
 9/36 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
39%

ez egy igazi nyomorult. és még rosszindulatú is. ha nem volt képes hinni neked, magára vessen! én azt javaslom, hogy keress normális fiút.


20/F

2014. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!