Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nem szűz a párom csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem szűz a párom csak engem zavar?

Figyelt kérdés
kiderült h nem szűz a párom és ezért nem érzem azt h örömmel akarom, hiszen ő már több lánnyal is volt. Csak én nekem ennyire komoly ez? :S elég kreténnek érzem magam

2013. dec. 9. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Inkább örülj neki, hogy tapasztalt és nem fok 2 perc után elsülni meg bénázni.
2013. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavar ha ez nyugtat, pedig nem vagyok hülye tudom, hogy a 25 éves fejével még jó hogy volt több vkije plusz nekem se az első, de jobb azt hinni, hogy én voltam az első és egyetlen. Nők vagyunk :D
2013. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
engem is zavarna ha nem lenne szűz a csajom, nem tudom elmondani miért, talán mert én is az vagyok vagy mert sz..ar belegondolni hogy már mással is volt....
2013. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Manapság mindenkitől ELVÁRJÁK, hogy legyen valakije. Hogy is gondoltad, hogy szűz fiút fogsz ki? Legalább van egy kis kihívás - hátha többet tudsz nyújtani, mint az előző ...


Én sem voltam szűz, amikor a nejemet megismertem. Sőt! Ő sem volt szűz! És akkor mi van? Nem kellett kínlódni vele, csak szexelni. Ettől még lehet jó kapcsolatotok. Nekünk is az, már több éve, mint ahány éves lehetsz most. 1993 óta :)

2013. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
Hű, de nagy probléma... Remélem nagyobb nem is lesz... HAgyjuk a múltat a töriórára, és élj a jelenben... Veled van, nem???
2013. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezt sosem értem ezen mit kell kattogni, hogy elötte volt e valakivel. Elrontani egy ilyennel egy boldog kapcsolatot...
2013. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha 14 éves vagy megértelek, még akkor is ha 18 de 20 felett már nem.
2013. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:

én sosem kattogtam ilyesmin.

lehet, ez az én szegénységi bizonyítványom.

2013. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az első írásában nem láttam rációt... én is szűz voltam, a barátnőm is, de korántsem sültem el hamar, és gyorsan beklejöttem a dologba... amúgy, ha egy srác nem szűz, te pedig az, szerintem nem baj.. fordítva, engem zavarna, meg zavar is, hogy a barátnőm előző két barátja, megujjazta, de hát nem lehet változtatni a múlton(sajnos) és ha szereted, nem gondolsz ezekre
2013. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy letagadja hogy szűz, én is le fogom tagadni, már megtanultam hogy muszáj lesz mert észrevettem hogy ezzel elásom magam egy 16 évesnél is, ha megtudja :D


Te bizonyára valami perverz vagy. Jó látni hogy akad néha ilyen is.

2013. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!