Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy Magyarországon élő Kinai sráccal? Nagyon kedves teljesen magába bolondit! Szzerintetek van esély komolykapcsolatra? Nálluk van valami szokás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2010. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem, miért nem?
2010. jan. 3. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazából ezt neked kell érezni. Én is azt mondom most, hogy nem. De aztán lehet megfogna benne valami bár kétlem. Ha most azt írja mindenki hogy igen, akkor összejössz vele ha nem akkor meg nem?
2010. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne gyere össze vele basszus, undorító !
2010. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem, mert nem akarnék vese nélkül ébredni egyik reggel...Ha érted mire gondolok:D

Na jó, ez csak vicc volt, de amúgy sem jönnék vele össze. Nem vonzanak a kínai pasik.

2010. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

neked kell tudnod. de azért tényleg, ha hazahív kínába, ne menj egyedül el vele, mert aztán lehet leánykereskedők markába kerülsz. én egy török ipsével beszélgettem, de aztán hagytam a francba, mert gyanús lett, mikor hívni kezdett külföldre néhány beszélgetés után, hogy látogassam mag, miközben neki volt felesége és fia, ráadásul 35 éves ürge volt :/

21/L

2010. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
ha szereted, akkor csaj rajtad múlik, de én biztos nem. nem előítélet, vagy ilyesmi, csak egyszerűen egyáltalán nem jön be az a fejtípus, ja és félnék, h minimum 100 másik kínaival lazán összekeverném :D
2010. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem, de egy kínai csajjal simán. (Ha van itt itt élő kínai csaj, privátban írjon! :P)

F/26

2010. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,milyen származású,ha tetszik..Mások véleményével ne foglalkozz.
2010. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért ne, úgyis Ázsiából származunk.
2010. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!