Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akarok kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok kapcsolatot az miért baj?

Figyelt kérdés

20/F

Amíg nincs olyan lány akinél érzem hogy igen érte érdemes, addig jó nekem egyedül volt már egy pár kapcsolatom de nem mondhatni komolynak mert kevés ideig tartottak persze az intenzíven zajlott :D

Mások elmondásából tudom hogy jó képű vagyok és folyton próbálkoznak is a csajok de mindig elutasítom őket valahogy mert hiába bírom őket meg nem néznek ki rosszul nekem ez kevés... Mármint nincs kedvem csak egy átlag kapcsolatra mert miért ne alapon :D Ez okés is lenne csak néha szarul jön ki jobb esetbe hülyének rosszabb esetbe homokosnak néznek amit nyugodt lelki ismerettel tudok hogy nem igaz mielött valaki vicceskedvű ezzel jönne :D

Nem tudom mit kezdjek ezzel már kicsit unom hogy miért kell mindent kiforgatni... Akinek van valami jó tanácsa hogy ezt hogy oldjam meg azt elfogadom ha nincs akkor maradok a nem érdekel mindenki azt gondol amit akar helyzetnél :D



2014. jún. 16. 12:58
 1/7 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem baj,ha nem akarsz.

Szerintem igazából ezzel nem lehet mit kezdeni,mindegy mit mondasz úgy is kiforgatják.Maradj az utolsó verziódnál;)

2014. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oks csak néha dühít azért :/ és gondoltam miért ne írjam ki ide névtelenül hátha valaki tud tanácsot adni :)
2014. jún. 16. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:

nem baj, dehogy baj.

azért kíváncsi lennék hogy mi az ami téged megfog egy lányban, és kire miért tudnád azt mondani hogy na igen, érte már megéri.

2014. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem baj! én is hasonlóan látom, inkább minőségre megyek, mint mennyiségre, azaz valódi érzelmekre, úgy, hogy ha vége van, földhöz vágjon... :D :) rendes érzelmek és szenvedély igazából mindegy is, hogy ott van-e a másik vagy nincs. azért meg hogy legyen, elég gáz lenne összejönni bárkivel is... no meg egyedül lenni is tök jó! :D :) (komolyan)

engem is állandóan szívatnak ezzel a témával, én nem tudok mást, csak visszatámadni. "és ti mikorra tervezitek a gyereket?" "hívjatok ám meg az esküvőre!" "úristen, lehetek majd a gyereketek keresztanyja?" stbstb. :D egyből elmegy a kedvük a célozgatásoktól, ha én is túlzásba viszem ezeket a parasztságokat.

de amit tudok még tanácsolni, az talán az, hogy legyél kicsit lazább :) vicceld el te is, ha megint csipkelődnek. a maró gúny meg az önirónia is jó játék :D "ja, igazából úgyis meleg vagyok, szóval nektek mit számít?" "biztos nem stimmel valami velem, hogy nem akarok egy lelketlen sz.e.x.gép lenni" stbstb. :D :)

2014. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mit keresek? --> Őszinte, szép, nyugodt, ne legyen egoista(az önimádat és az önsajnálat is egoizmus) és szeressen ne csak úgy tegyen mintha, ja és én is szeressem ne csak mert miért ne.

Amúgy nagyon jól le tudom reagálni főleg humorral meg stb, de az egész nem is úgy van hogy beszólnak hanem csak finom célzásokat kapok ami valahogy olyan atmoszférát teremt ami nem esik jól... :/

Igazából egyedül lenni szerintem is kifejezetten jó amíg nem hoz össze a véletlen a fentiekben leírt csajjal :D

2014. jún. 16. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem sok ilyen lány létezik :)
2014. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem :D
2014. jún. 17. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!