Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még romantikus emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még romantikus emberek? Ha igen, vki segítsen!

Figyelt kérdés
Barátommal több mint egy éve vagyunk együtt,és számtalanszor megleptük egymást különböző romantikus dolgokkal. Pár hét múlva lesz a szülinapja és sajnos kifogytam az ötletekből,meg szeretném lepni valami nagyon széppel,romantikussal,de nehéz helyzetben vagyok mert pl. szinte minden hétvégén gyertyafényben vacsizunk,nincs több ötletem:(
2010. jan. 3. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
csöpp-csöpp..
2010. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha hiszed,ha nem,van,aki ezt szereti,nem a Te véleményed fog számítani.
2010. jan. 3. 10:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Vannak még :)

De mivel nem ismerem a barátod,nem tudok így segíteni :\

Menjetek el valami szép helyre,nem csak benti helyre gondolok.Egy szép szállóba,ahol gyönyörű a kilátás,van erkély,ott lehet vacsizni.Mégis csak más,mint a megszokot vacsorák.Éjszaka valami lágy zene,amire táncolhattok az erkélyen.Én kimozdulnék a helyetekben.Ajándékot nem tudnék mondani,mert mint már mondtam nem ismerem őt

20/F

2010. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Remélem segíthettem,hacsak egy kicsit is.
2010. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát bnőm szerint én is az vok !:) Hát így ahogy mondod tényleg nehéz!

Készítettél már neki szerelem dobozt ha nem akk mond eé elmondom milyen :)

2010. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és gondolom mindig te is főzöl. hmm. vmi sajátkészítésű dvdhez mit szólsz?a közös emlékeitekkel+ aláírt kommentek. és közösen megnézitek,és nosztalgiáztok. vagy gyertyfényes szoba,rózsák,és egy romantikus egymáshozbújás. vagy ha végképp nincs ötleted,szervezz neki egy kis haveri összejövetelt,annak is tuti h örülni fog:)
2010. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen,ez egy jó ötlet,csak az a baj,hogy pont a napokban jöttünk haza,pár napot hotelben voltunk vidéken.
2010. jan. 3. 11:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Készíts neki saját kezűleg valamit...az én párom egy kicsi befőttes üveg "szeretetet" kapott tőlem. Kis papírokon le volt írva, hogy mi az amit ő adott-én mivel viszonzom/viszonoztam.

Örült...

2010. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
készíts akk szerelem dobozt amiben vannak közös emlékek és kívánság kártyák amiket nem csintatok és azokat 1x felhasználhatja :)
2010. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10:58 voltam :)
2010. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!