Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire nehezíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire nehezíti meg a kapcsolatot ha az egyik fél otthonülő típus, a másik viszont társasági ember?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon társasági ember, rengeteg barátja van szinte mindig van valami programja, sohasem unatkozik.

Én viszont pont az ellenkezője vagyok, jobban szeretek otthon lenni, nem barátkozom könnyen és igazából nem is nagyon vágyom új embereket megismerni. Persze vannak barátaim, de nem járunk össze túl gyakran.

Szerintetek hosszú távon ez sok konfliktust okozhat, vagy összeegyeztethető a dolog?


2014. jún. 16. 16:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem tudsz értelmezni, de kiemelem a mondani valóból a gyengébbek kedvéért (csak mert te pont az vagy), nem szeretek veszekedni! Ezt még hányszor írjam le? :D :D :D És nem is szoktam, jön magától, ha úgy adódik, most már eljutott a pici agyacskádba? :D
2014. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kérdés miért adódik úgy? Leírtam mikor elfogadható mondjuk, de nem ideggyenge és értelmes emberek azért ritkán kapják fel úgy a vizet, hogy veszekedni kelljen ha valami zavarja őket.
2014. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!