Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire nehezíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire nehezíti meg a kapcsolatot ha az egyik fél otthonülő típus, a másik viszont társasági ember?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon társasági ember, rengeteg barátja van szinte mindig van valami programja, sohasem unatkozik.

Én viszont pont az ellenkezője vagyok, jobban szeretek otthon lenni, nem barátkozom könnyen és igazából nem is nagyon vágyom új embereket megismerni. Persze vannak barátaim, de nem járunk össze túl gyakran.

Szerintetek hosszú távon ez sok konfliktust okozhat, vagy összeegyeztethető a dolog?


2014. jún. 16. 16:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Miért maradna egyedül? Nem kötögetünk hülye kompromisszumokat a barátommal mert nem szorulunk rá, általában ugyanazt akarjuk mindketten és nem is maradunk egyedül. Ez így a legkényelmesebb és élvezhetőbb. Neked lehet jót tett, de másnak meg pl. az agyára menne ha mindig rinyálna a másik, hogy menjen már vele mindenféle unalmas programokra unalmas emberekkel. Vagy a másik felet zavarná, hogy megint kedve lenne kimozdulni, de "nem szabad" mert már kimozdult a hónapban négyszer és ennyiben egyeztek meg az otthonülős párjával...
2014. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ennyi áldozatra képes vagyok, érte meg aztán pláne. Köszi a válaszokat!
2014. jún. 17. 10:16
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, olyan embert találsz, aki ugyanazokat tartja előnyösnek és szinte ugyanaz a látásmódja, mint Neked! Na most pont ezek a kapcsolatok szoktak hamar tönkremenni, mert előbb-utóbb unalmassá válnak :D De ha még nagyobb szerencséd van, akkor nem :) Szükség van "alapvető veszekedésekre", nézeteltérésekre, de nem durván, meg üt-vág-ken stílusban, meg megcsalás... nem ilyenekre gondoltam! De igen, vannak olyan problémák egy kapcsolatban, amik fenntartják a másik iránti érdeklődésünket, de természetesen ez csak egy apró részlete a kapcsolatnak! :) Nekünk is sok kompromisszumot kellet kötnünk, én a bulizósabb énemmel megmutattam Neki egy pörgősebb világot, Ő meg egy lassabb, kocka, játékos életvitelt és mindketten érdeklődünk a másik oldala iránt így :D Persze mindenki marad a saját elgondolásában, de belekóstoltunk a másik által jónak látott életvitelbe is! :)
2014. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem baromira nincs szükség semmilyen veszekedésekre egy kapcsolatban, de hát nemnormáliséknál ez biztos máshogy működik. Van épp elég izgalmas dolog a világon amikkel le tudjuk kötni magunkat ahelyett, hogy egymással balhézgatnánk.
2014. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért asszociál valaki a kompromisszum szóval kapcsolatban veszekedésre...meg hogy ez milyen szar...Ha valaki semmit nem tesz bele a kapcsolatba akkor az nem lesz túl hosszú életű. Ez a nem kötögetek kompromisszumot teljesen ilyen hozzáállás....


Nincs min veszekedni ha 2 ember normálisan meg tudja beszélni a dolgokat úgy, hogy senki komfortzónája ne sérüljön.

2014. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem egy szóval ne mesélje be senki, hogy úgy él le valakivel egy életet vagy éppen úgy van egy ideje párkapcsolatban (nem pár hétre gondoltam nyilván), hogy egyetlen csipkelődés, vitatkozás, veszekedés ne esett volna meg! :)
2014. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16


Más ha NÉHA (minél ritkábban) előfordul, mert épp mondjuk rossz napja volt a másiknak, halálra idegesítették a munkahelyen vagy valami és ezért otthon is kicsit ingerlékenyebb lesz aznap, meg ha valaki azt mondja, ezek KELLENEK egy kapcsolatba, különben nem élet az élet... Nálunk 7 hónap alatt nem volt még semmi veszekedés (ez még nem olyan hosszú idő, tény, mintha évekről beszélnénk), ha bajunk volt 1-2 alkalommal arról beszélgettünk, veszekedés nélkül.

2014. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

16.


15-ös vagyok.


Nálunk pl a férjemmel még nem volt veszekedés. Több mint 4 éve vagyunk még csak együtt. Ez egyébként azért van, mert felnőtt, értelmes emberek MEGBESZÉLIK ha gondjuk van, és nem veszekednek.


Nem állítom, hogy a következő 60 évben egy sem lesz, de biztos hogy nem fogunk sem hangot felemelni, sem csapkodni, sem tányért törősen veszekedni...mert nem vagyunk ilyenek. Ennyi.


Amúgy meg, nekem édes mindegy hogy te mit hiszel el, és mit nem. Csak azt tudom mondani, hogy csak mert te nem tudod elképzelni hogy hosszú kapcsolatban nincs veszekedés, attól még van ilyen is.

2014. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni, csak az a tapasztalat, hogyha minden klappol, minden rózsaszín, minden frankó és egyetért mindenki mindenkivel, nincs semmi izgalom az életben, akkor szakítás/válás a vége! :) Nem feltétlen saját tapasztalat alapján írom és már nem egy ilyen előfordult! :) De ne csak ez legyen hajtogatva, tudvalevő, egy unalmas kapcsolatban megcsalja az egyik a másikat, akár titokban is! :D Ne legyen senki olyan biztos abban, hogyha az egyik a másikra hagyatkozva minden klappol,akkor tényleg minden tökéletes :P Már nem egy ismerősöm hagyta ott a párját azért, mert "hjaj ez uncsi kapcsolat, semmi izgalom, sose veszekedtünk, egyetértettünk szinte mindenben, de unalmas volt" és hozzátenném, ezért IS!!! Szóval nem csak ezért! :) De mindenki éljen természetesen csak benne a saját kis álomvilágába, aztán tapasztaljatok! :D Nyilván szerintetek hülyeség, meg most éppen rózsaszín köd, meg tökéletesség, veszekedés mentes életmód stb... aztán majd egy kis idő múlva koppanás :P Én sem szeretek veszekedni, de én is erős természet vagyok és a barátom is és vannak saját nézeteink, amikből néha nem engedünk, így vannak nézeteltérések, mivel egyikőnk sem lesz másiknak a papucsa és ha az egyik hibázik, a másik elbeszélget vele (nem feltétlenül veszekedés! :) Egyébként ha olvasgatjátok a posztokat, rákerestek, kicsit szétnéztek az ismerőseitek körében, rájöttök, hogy amiben éltek, abban a bizonyos vitatkozós/csipkelődésmentes kapcsolatban, nem éppen helyénvaló! Vagyis helyén való, ez lenne a tökéletes idilli kép, csak az a gubanc, hogy a valóságban ez uncsi és az egyik fél rendszerint megunja :D Jóóó persze, majd jönnek a hozzászólások, hogy hjaj dehogyis, én hülye vagyok, nem értek hozzá, blablabla süket duma, de remélem nem lesztek lusták kicsit utánanézni a dolognak :P Ha meg igen, akkor itt az alkalom, hogy rajtam töltsétek ki a párkapcsolatotokban elmaradt kis viszontagságot :P Mert ahogy látom, itt bepótoljátok az elmaradást :DD Eleve az utolsó előtti hozzászólót az idegosztályra küldeném a hozzászólásai miatt :D
2014. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#19


:D


Iszonyúan unalmas élete lehet annak akinek egy veszekedés hoz izgalmat bele. Az enyém nem unalmas csöppet sem attól még mert nem veszekszünk a barátommal. Talán neked kéne kicsit kijjebb nyitnod a szemed és többet tapasztalnod az életből, érdeklődőbbnek lenned úgy általában a dolgok iránt, akkor nem éreznéd szükségesnek a veszekedéseket némi izgalom reményében. Elég proli gondolkodásra, életmódra vall a hozzászólásod.

2014. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!