Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit főzzek a barátom szülinapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit főzzek a barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés

20 éves lesz és már több mint 1 éve együtt vagyunk

Imádja ha főzök neki általában valami tésztát szoktam vagy valami édességet de nem akarok tésztát csinálni hanem valami különlegeset de nincs ötletem. Igazából bármit megcsinálok szóval jöhetnek az ötletek:) Egy elő ételre gondoltam, főfogásra és desszertre



2014. jún. 16. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyerset.
2014. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Puliszkát.
2014. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rántott gombafejek, brassói aprópecsenye, kókuszgolyók.


Valaki megcsinálná nekem ezt a menüt két napig nyalnám érte a punciját:/

2014. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tatárbifsztek vagy pacal :D

Na jó komolyan veszem. Csinálj neki húslevest, másodikként pedig pörköltöt túrós sztrapacskával ;)

2014. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz:D sajnos nem szereti a gombát de én imádom:D
2014. jún. 16. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
csináld meg a kedvenceit és garantált a siker
2014. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a pennés tésztám a kedvence de mindig aztcsinálom és most meglepném valami újjal is
2014. jún. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!