Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szülinapjára szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szülinapjára szerintetek melyik jobb ötlet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy csinálok neki egy gyertya fényes vacsorát pezsgővel meg desszerttel mindennel ami csak kell és kint szeretném a szabadban véghez vinni

Arra gondoltam hogy keresnék valami mezős erdős részt ami nagyon szép és oda kivinnék asztalt meg mindent vagy van egy hátsó kertünk kb akkora mint egy szoba ilyen kis kocka alakú két oldalról fal van másik kettőről kerités és elkeríteném hogy ne lessen ki meg bese látni mert egyik fal oldalról nyílik egy ajtó és feldíszíteném amit csak lehet szalagokkal meg tele raknám gyertyával és a közepére egy asztalt rá a vacsit és kész:) szerintetek ez mennyire jó ötlet?



2014. jún. 15. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó

vigyél ki egy matracot is:DDD

2014. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ja:

a hátsó kert

2014. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben!:d köszönöm:D
2014. jún. 15. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:

óh de cuki vagy:3 nekem is kell egy ilyen pasi:$

szerintem m1 hol csinálod nagyon jó ötlet és örülni fog neki:))

2014. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
Most fiúnak lesz vagy lánynak???
2014. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:)
2014. jún. 15. 18:56
 7/12 BlackSword ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ennek inkább a lányok szoktak örülni... Persze mindig vannak kivételek, de én nem igazán tudnám hová tenni...
2014. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó én tudom hogy örülne neki mert imádja ha főzök neki az a lényeg, hogy a környezet jó lenne e hozzá
2014. jún. 15. 19:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon ötletes, a párod nyilván örülni fog neki^^.

u.i: ezt nagyon szépen megtervezted, gratulálok!:)

2014. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2014. jún. 15. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!