Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi erről a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi erről a véleményetek? Én lennék túl szkeptikus?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyok a barátommal, mindketten huszonévesek vagyunk. Szeretnénk már összeköltözni, nézegetjük az olcsóbb albérleteket. A baj csak az, hogy hiába van jó helyen az albi, árban is jó lenne, stb, például ha "öregesek" a bútorok, akkor a párom nem hajlandó beköltözni oda, mondván hogy ő nem fog "szégyenkezni", ha a haverjai átjönnének. De közben meg állandóan küldözget nekem eladó kocsikat, hogy ő venni akar kocsit. Érdekes, hogy több milliós értékű kocsikkal szemezget, na de hogy beköltözzünk az olcsó albérletbe és saját bútort vegyünk, vagy hogy akkor nézzünk drágább albérletet és fizessünk pár tízezerrel többet, na arra nem mond semmit. Én is szeretnék nagyon sok mindent, mégsem küldözgetem neki ezeket a dolgokat, hogy "na melyik szín tetszik jobban?" meg hogy "mi erről a hirdetésről a véleményed?". Azt hiszi, ha hitelre vesz egy kocsit, majd hipp-hopp vissza fogja tudni fizetni.


Igen, tudom, hogy arra költi a pénzét amire ő akarja, ebbe én nem is szólok bele, csak elmondom a véleményem, hogy szerintem fontosabb lenne előbb lakni valahol, utána autókázni. Ti hogy vagytok ezzel? Mi erről a véleményetek?


2014. jún. 16. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A férfiak hülyék.
2014. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!