Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnőmnek könyv, csoki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmnek könyv, csoki és parfüm mellé ezt a képet bekereteztetném neki, vagy egy macira ráskennelném örülne neki? vagy keressek más képet?

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2014. jún. 16. 23:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. jún. 16. 23:59
 2/11 A kérdező kommentje:
Így a jó bocsi :D
2014. jún. 16. 23:59
 3/11 anonim ***** válasza:
ebbol semmi sem latszik, amugy meg nem kellene ide kitenni...szerintem keress egy masat, amin normalisan latszatok
2014. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :)
2014. jún. 17. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem a barátnőd sokkal inkább értékelni fogja mint mi :) számára jelent is valamit.
2014. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te ismered a barátnődet, nekem ez rém giccses lenne és eltüzelném télen... Na jó nem mert mégis csak ajándék a barátomtól de az biztos, hogy nem éppen az én ízlésemnek való fajta... De ha tudod hogy a barátnőd szereti az ilyesmit akkor biztos jó. Bár a felirat kicsit gagyi munka, mintha Paintel írtad volna rá.
2014. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyooos*-*

Biztos örülni fog neki!:)

18/L

2014. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az előző kommentelő a barátnőd volt.. :)
2014. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm például rajzolni szeret és nagyon örült neki, mikor 18. szülinapjára kapott tőlem egy képet, amin mi vagyunk és teljesen olyan, mintha rajzolva lenne (pedig egy egyszerű Picasa sketch effekt, igen nekem nincs olyan jó tehetségem, mint neki :)). A szándék a fontos.
2014. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerinten rém nyálas ha egy pasinak eddig terjed a fantáziája. Én inkább elvinném valahova, vacsorázni vagy ha van valami olyan hobbija akkor azzal kapcsolatban lepném meg. Ezt csak kirakja azt nézegeti, meg a macira rászkennelős ötlettől a hideg ráz. Kivéve ha 10 év körüli a barátnőd :D
2014. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!