Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, ő viszont nem akar barátnőt, mert most van túl egy elég hosszú kapcsolaton. Szerintetek várjak?

Figyelt kérdés

Egyébként én is tetszek neki,már randiztunk is egyszer, tök jó volt, de azt mondta, túl gyors még ez neki. Nem volt semmi csók, de azért látszott,hogy nem csak barátként megyünk moziba. Szóval most nem tudom mit csináljak, már régóta várok, azt mondta, ő se tudja,mit akar.

17/L


2010. jan. 3. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lerohanod, akkor nem lesz jó vége.. Úgyhogy sajnos szerintem várnod kell :(

(de ez nem azt jelenti, hogy hanyagolni is..)

2010. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak barátkozz vele. Néha fussatok össze, dumáljatok stb. Nem kell feltétlenül kettesben programot szervzni, lehettek többen is. A lényeg, hogy legyetek együtt és érezzétek jól magatokat. Szerintem nem kell neki túl sok idő és megtörténik az a csók. ; )
2010. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy türelmes vagy de azért hónapokat nem szeretnél rá várni.
2010. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,rendesek vagytok! :)
2010. jan. 3. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú de deja vu érzésem van! :O

Viccen kívül ugyanígy voltam egy sráccal már lassan egy éve...

Ugyanez a helyzet: hosszú kapcsolata volt, és a szakításuk után ismerkedtünk össze, de "ő nem akar most kapcsolatot, mert őneki ez így most olyan jó", de attól függetlenül mi beszélgettünk, tartottuk a kapcsolatot napi szinten, randizni is voltunk...

De ő megcsókolt, én azt hittem hogy most összejöttünk, mire közölte, hogy nem...ő továbbra sem akar kapcsolatot...

Vigyázz nehogy így járj!

Ne hagyd hogy a saját kedvtelésére kihasználjon téged és az érzelmeidet!

Én csak annyit mondok, hogy ha sokat "várat magára", lépj túl rajta, ne te legyél az aki vár...

2013. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!