Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam minden 7 végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam minden 7 végén drogozik, bulizni jár.8 hònapos kisbabánk van.9 éve vagyunk együtt. Régen nem volt ilyen a barátom. Nincs hozzámtartozòm akihez elköltözhetnék picivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább anyaotthon, mint egy drogos "apa".
2014. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én már nagyon sokszor megprobáltam vele beszélni. A gyereket nem engedi elvinni. Azt mondta én mehetek de a gyerek marad.
2014. jún. 17. 17:00
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Amíg nem bánt téged,vagy a gyereket, nem csal téged és az anyagi helyzet megengedi addig nincs ezzel nagy baj. Kivéve ha heroin, vagy valami hasonló fizikai függést okozó cucc. Akkor menekülés van.
2014. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Az egy dolog, hogy ő mit mond, anyaotthonba nélküle is mehetsz, nem kell neki szólni. Úgy intézd, hogy ő ne tudja hol vagy.
2014. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ASOT ***** válasza:

Az, hogy ha csak bulizni járna el azt meg lehet érteni mert annak lehetnek okai is, amik valahol elfogadhatóak is lehetnek.

De a drog már nem elfogadható.


mit mond miért drogozik? És a másik, hogy mit szed? Vagy csak fű?

2014. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Segìteni szeretnék neki.Dolgos férfi. Mindent beteremt szereti a kisbabát.Sőt imádja. De nem bìrom nézni ahogy tönkreteszi magát.Hiányzik a régi Ő. Orvoshoz elvinném? Úgysem jönne. :-/
2014. jún. 17. 17:18
 7/16 anonim ***** válasza:

Az a baj a drogfüggőséggel, hogy ha nem segítenek rajta, az mindig csak romlik. Segítség kell neki, AZONNAL!

Neked meg nincs jó helyed ott, a picinek főleg nem. Az az otthon igencsak megfontolandó lenne! Talán ultimátumot is adhatnál utána, hogy akkor mész vissza, ha elvonóra megy és segítséget kér.

2014. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Orron keresztül szivott fel valamit. :( Rajta kaptam a wc-ben.Nem tudom ,hogy mi az. Nem akarom, hogy ezt csinálja!
2014. jún. 17. 17:30
 9/16 anonim ***** válasza:

kokain vagy mdma


heti mondjuk fél grammtól semmi baja nem lesz hosszútávon

2014. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

ő életed szerelme? egy drogos? és tőle van babád?


dejó istenem hogy nem lettem ilyen felelőtlen, 25vagyok de még most sem érezném késznek magam házassághoz se babához se együttéléshez.....meg kéne előbb ismerni a párodat vagy

tanács: neveld meg

2014. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!