Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
5 hónap alatt mióta szétmentünk 5 alkalommal játszottuk el,hogy pár napig találkozgatunk minden oké, majd megint dob ugyan azzal a szöveggel:hagyjam békén stb stb mire jó ez? arra hogy megtartson?

2014. jún. 18. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg saját maga sem tudja mit akar. Legalábbis én erre tudok gondolni, egyéb esetben nem csinálnék ilyet
2014. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerdán találkoztunk azzal kezdtem hogy szeretem és hiányzik erre marasztalt ezt nézzem meg azt nézzem meg 2 órát beszéltünk többször jönni akartam el tőle de az volt a válasz h cigizzünk még egyet,vasárnap délben hívtam ismét taliztunk 20 percre hétfőn megint erre tegnap elküld mint ha tegnap szakítottunk volna, ja és szerda óta mindig ő hívott vissza kedves volt stb ami az 5 hónapra nem volt jellemző
2014. jún. 18. 09:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lennél ilyen pincsi, hogy miután kidobtak visszamennél hozzá, akkor lehet többre tartana téged és hosszabb idő elteltével férfiként tekintene rád! Így egy mamusz vagy, akit bármikor elővehet , majd eldobhat, mert úgyis mindig kéznél vagy...
2014. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a tegnapival telt be nálam a pohár,most már ha akar is talizni vagy valami "nem" lesz a válaszom
2014. jún. 18. 09:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Hmmmm és te miért hagyod h hülyét csináljon belőled? Hová tetted a büszkeséged?

A csaj nem tudja mit akar vagy direkt szívat. Gondolom le ültél már vele erről komolyan beszélni, mert ha nem akkor itt az ideje. Ha nem tudsz vele dűlőre jutni akkor hagyd a fenébe mert így sok értelme nincs.

2014. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szerda után ugy gondoltam hogy tudunk jóban lenni amit ő is akart,erre pár napra rá megint eltaszít sejtésem h nem jóba akart lenni hanem csak tesztelt h akarom-e még őt h ha kedve lesz békülni akkor én fogok-e békülni,bebiztosította magát és csá :D
2014. jún. 18. 10:08
 7/13 anonim ***** válasza:
EZ a nő csinálta ezt, nem mindegyik. NE ÁLTALÁNOSÍTS!!!!!!!!!
2014. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem általánosítok! miből szűrted ezt le?
2014. jún. 18. 10:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Abbol, hogy a kerdesed ugy hangzik, h miert csinaljak ezt a nok. Ergo altalanositottal :-)
2014. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jaa boccs :)
2014. jún. 18. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!