Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő miért nem akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem akar menni sem pedikűrre se manikűrre se masszázsra. Szeretném, hogy mindig gyönyörű legyen de mi ez a visszautasítás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak téged nem kedvel.
2014. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

?? Te vagy a párja?

Miért vagy vele, ha nem tetszik olyannak, amilyen?

EZ kulcsfontosságú egy kapcsolatban, hogy jár-e pedikűrre?

2014. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogyan küldted el ezekre? Egyébként én személy szerint például nem szeretem, ha vadidegenek babrálnak rajtam, a fodrászt is megválogatom.
2014. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha matatnak rajtam. El sem tudnám képzelni, hogy egy idegen ember előtt levetkőzzek és masszírozzon. Max. a párom, de nem egy idegen.
2014. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Speciel ezek közül még én sem voltam egyiknél sem. :S Pedig 26 éves vagyok. Kozmetikus, fodrász jöhet, de pl. miért fontos hogy járjon masszázsra? És ha nem akar mondjuk műkörmöt, vagy magának festi a körmét, miért fontos, hogy vkivel ezeket jó pénzért megcsináltassa?


Attól még lehet vki szép, hogy nincsenek hatalmas körmei. Nemde???

2014. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hatalmas körmök nem. Falu.

Masszázsra meg alap, lazít, relaxál. Ilyen erővel strandra se menjetek, mert véletlenül valami idegen férfiak még rátok pillantanak. És lehet mondani utána, hogy ez meg mit néz?!

2014. jún. 18. 13:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Más a strand és a masszázs:

1. a strandon kölcsönös a feltárulkozás, az ő teste is látszik, nemcsak az enyém.

2. más az, hogy lát és megnéz valaki, és megint más, hogy mindenütt a meztelen testemet simogatja, miközben ő fel van öltözve és én nem simogatom viszont.

2014. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon a buszon is bárki letaperolhat. :)))))))
2014. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Taperolasrol jut eszembe.


Munkatarsam meselte, hogy Bpen az egyik kesoi jaraton tortent mikor tomve volt a busz.

Egy felreszeg fazon felnyult a mellette szoknyaban allo no labai koze, kozben valami olyasmit mondott hogy lassuk mi a mai fogas.


Elvileg 1 megallot tettek meg igy hogy az idegen fazon keze ott volt. Aztan a no sietve leszallt. Kovetkezo alkalomnal mar csak farmerben jart a no.

2014. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez a begyepesedett keresztény álrrkölcs. Pf...

Aki masszíroz az nem tapizik. Ilyen sötétséget rég láttam...


Ja a strandon nem lehet nézni?! Csak látni lehet?


Gyerekek vagytok még...

2014. jún. 18. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!