Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiutat keresek egy vacak párkapcsolatból.46 évesen nem rohanhatok fejjel a falnak! Hol a megoldás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok hasonló korú hölgynek voltam már megoldás ilyen esetben :-P :-D :-D
2014. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

46 év annyira nem is sok :)

főleg, ha úgy nézzük, hogy élsz 80-90 évet, ez csak a fele :)

és hülyeség lenne az életed felét egy rossz kapcsolatban töltened, csak mert nem kínálkozik belőle könnyű kiút :)

amennyiben van saját kereseted, amiből meg tudsz élni, lakásod, ahol ellehetsz, szerintem vágj neki :) előbb-utóbb majd lesz valami :)

2014. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi a baj? 35 vagyok irj ha gondolod
2014. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem bírod, jobb békében elválni.
2014. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy mondás: aki nyavalyog,de nem változtat annak nem fáj eléggé! Ha ez a kapcsolat már tényleg vacak,akkor abba kell hagyni.Teljesen mindegy hány éves az ember.Nekem két barátnőm is világgá ment 50 évesen:) Az egyik Cipruson,a másik Angliában találta meg a boldogságot.Szóval soha nincs késő új életet kezdeni:)
2014. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36 vagyok, ha gondolod segítek.
2014. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosincs késő....én most, 38 évesen léptem ki egy nem működő kapcsolatból és nem gondolom azt, hogy fejjel rohanok a falnak, hanem azt gondolom, hogy megérdemlem még hogy boldog legyek, nem fogok szenvedni egy rossz kapcsolatban csak azért mert a környezetem elvárja és mert "szép" pár voltunk.

Hidd el, hogy rengeteg lehetőséged van még, és nem az a sorsod, hogy tűrj és szenvedj olyan valaki mellett akivel nem vagy boldog, hanem hogy merj dönteni, változtatni és még lehetsz nagyon boldog.

Sok sikert :)

2014. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!