Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden, előre is bocsánat, hogy mégis bő lére lesz eresztve. Szóval.

Kb. 2 hónapja lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak. (Közös megegyezéssel) A munkahelyemen megismertem egy lányt, kb. 3 évvel idősebb,mint én. Habár nem egy topmodell, nekem nagyon tetszik, és kiderült, hogy én is neki. Kedves, tündéri, értelmes, és mint mondtam,nekem szép lány... nagyon úgy áll a dolog, hogy csak idő kérdése, hogy mikor jövünk össze (nyilván azért benn sem akarjuk nagydobra verni a dolgot.) De.

Valahogy mégis kétségek vannak bennem. Többek között azt is mondta nekem, hogy férfira vágyik, és úgy érzi, bennem megtalálta ezt. Én is abszolút a nőt látom benne, de valamiért úgy érzem, hogy nem fogok tudni neki maradéktalanul megfelelni... hamarosan befejezem az egyetemet, és utána még mesterképzés is jönne, de ha munkát találok, nyilván annak is örülni fogok. Summázva, van még ,,tennivalóm" az életben, főleg, hogy a véget ért kapcsolatomból hazaköltöztem szüleimhez (egyedül nem tudnék egy albérletet fenntartani) és habár van esély saját lakásra, az még azért odébb van. Szüleim sem tudom (főleg anyukám) mit szólnának, ha idősebb párom lenne. (Anyukámnak eddig kb. minden barátnőmmel volt valami ,,problémája" ...)

Tanácstalan vagyok, két kő között őrlődök, és szubjektív véleményekre, hasonló helyzetekből fakadó tapasztalatokra lenne szükségem, mert ez lány megérdemli az őszinteséget, és én a legjobbat akarom neki. Itt róla van szó, én nem számítok. (Ez nem önostorozás, tényleg így érzem.)

Kérek mindenkit, hogy kulturált,normális hangnemben írjon. A kritikát is bírom, de csak a fentebb kért hangnemben. Köszönöm előre is mindenkinek!

(F/26)


2014. jún. 2. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aztmondtad megprobálod rövidre, naez nemaz
2014. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemben is van véleményed a témában? :) Írtam az elején, hogy ,,próbálom", és sajnálom,ha nem az lesz. Hidd el, olyan rövidre fogtam amennyire csak lehetett. Ha van a kérdésre valódi válaszod, annak nagyon örülök, de ha nincs, kérlek, ne oltogatást írj. Köszönöm :)
2014. jún. 2. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Hány évvel idősebb a lány?

Egyébként szerintem felesleges előre aggódni, majd lesz úgy, ahogy lesz.

2014. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 évvel idősebb nálam, tehát relatíve nem nagy a korkülönbség.
2014. jún. 2. 17:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell kacifántos szavakat használni, nincs szükség arra, hogy kompenzálni próbálj valamit.

Egyébként meg akkor próbáld meg a nővel.

2014. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem, de valahogy mégis bennem van, hogy mi lesz, ha nem tudok ,,fejlődni" ? Nem akarom, hogy később még rosszabb legyen neki, mert csak a jót érdemli meg.
2014. jún. 2. 17:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Ammenyire megértettem a leírásból, a problémád az, hogy önbizalomhiányod van? Vagy csak "nem tudod, mit hoz a jövőd?".

Azt kell kiboncolgatnod itt, hogy mit jelent ez: "valahogy úgy érzem, hogy nem fogok tudni neki maradéktalanul megfelelni"

Miért érzed úgy? Adta ennek bármilyen jelét, vagy egyszerűen ez egy jó igazolás arra, hogy visszalépj, mert félsz?

Azt írod, ez csak róla szól. De én inkább azt látom, hogy rólad szól, hiszen neked vannak kétségeid.

Az életben minden fontosságok kérdése. A fontosságokat meg csak te tudod eldönteni. Ha fontos, csinálod. Ha nem annyira fontos, később csinálod, Ha egyáltalán nem fontos, sosem jutsz el addig, hogy csináld.

Te mit szeretnél tőle? Mit adnak neked ez a kapcsolat? Hogy segítene? Nem adhatna motivációt arra, hogy összekapd magad?

Ő mit szeretne? Mit kellene nyújtanod?

Lehet, hogy a leírás hosszú volt, de a lényeges adatok kimaradtak.

2014. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, lehet hogy félek is a dologtól. Ő férfit akar, aki mellett biztonságban érezheti magát, és nemcsak fizikai értelemben. Én pedig nem akarom, hogy azt higgye, szeretem, holott nem biztos, hogy ez 100%-ig így van. Azt hiszem, mostmár tudom, hogy nem olyan ember vagyok, akit ő akar, mert nem állok még készen erre a felelősségre. Talán tényleg csak annyit szeretnék, hogy talpra tudjak állni, de ő nem érdemli meg, hogy kihasználjam.

Köszönöm, szükségem volt ezekre a kérdésekre.

2014. jún. 2. 17:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Bánnád, ha kihagynád. Úgyhogy előre szurkolok neked. Ha anyukád látja hogy szeretitek egymást nem lehet probléma
2014. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
VAZELIIIIN
2014. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!