Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a megoldás, tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Jelenlegi páromnál általában egy szeretkezés alatt tobbszor is van orgazmusom (az exemnél nem volt ennyi). Párom viszont nehezebben megy el, de azt mondta ne foglalkozzak ezzel, mert ez mindig így volt nála.. Ha nekem jó, akkor jó neki is. Persze a szeretkezések alatt látom, hogy élvezi.. De általában nekem pár orgazmus után már nem olyan jó és vagy kézzel, szájjal fejezem be.. Hogy bírhatnám én tovább vagy majd lehet idovel o is hamarabb el tud majd élvezni? 21/L
2014. jún. 9. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset, hogy neked sikerül többször is elmenni. Szerintem ezen nem kell paráznod.
2014. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáljatok arra törekedni, hogy neki is minél hamarabb sikerüljön. Kísérletezzetek, melyik pozícióban élvezi leginkább, csináljátok gyorsabban, vagy közben masszírozd a heréit.. És a legfontosabb, hogy beszélj vele erről! Ő tudja a legjobban, hogy mi segíti őt hamarabb az orgazmushoz.
2014. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vicr4m ***** válasza:
Próbáljátok elnyújtani az előjátékot. Ha már látod rajta, hogy alig bír magával és úgy kezdtek neki, sokkal szenvedélyesebb lesz a szex, ezáltal hamarabb élvez majd el ő is.
2014. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!