Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek titeket, hogy írjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek titeket, hogy írjatok nekem olyan szöveget, ami a fiúkat izgatja. (? )

Figyelt kérdés
Segítséget várok tőletek. Nekem van egy párom,akivel sajnos nagyon ritkán tudunk találkozni. És hát most megkért arra,hogy próbáljuk ki a szexchatet. Írnátok nekem izgató szöveget? (férfiaknak szólót) Előre is köszönöm!

2014. jún. 18. 14:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Le van írva,hogy ritkán találkozunk...
2014. jún. 18. 15:15
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

sört, vagy bort innál..?

Szeretkezzünk, aztán igyunk egy sört

menjünk motorozni...


szexchaten pedig lejön ha a szádba adtak valami szöveget, belülről kell jöjjön

2014. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
70%
"Szivem, meghútam a kocsid."
2014. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

A szobádba voltunk mikor úgy döntöttél elmegyünk fürdeni. Bementünk a fürdőbe.Megengedted a vizet és tele tetted tusfürdővel. Jó nagy hab pamacsok lettek a vízen. El kezdtél vetkőzni, én nem, én csak néztem. Észre vetted, hogy én nem vetkőzök és elkezdtél levetkőztetni. Puha volt az érintésed, nagyon élveztem. Mikor levetkőztettél bemásztunk a kádba, egymással szemben leültünk és beszélgettünk, közben te a lábamat cirógattad, én meg a kezedet. Már vagy egy órája ültünk így, amikor kezdett kihűlni nagyon a víz. Mivel én ültem a csap felőli oldalon, megengedtem a melegvizet. Nagyon forró volt és majdnem leégette a hátam. Észre vetted és mondtad, hogy forduljak meg és üljek bele az öledbe. Hát megfordultam. Jó volt az ölében feküdni, szorosan átöleltél. Egyszer csak elkezdtél játszani a mellemmel, az ujjaddal. Nagyon jó volt. A fejeddel oldalra döntötted a fejem és csókolgatni kezdted a nyakam. Nagyon izgató volt. A kezeddel már nem csak a mellem simogattad.Mindig egy kicsit lejjebb mentél. Már annyira felizgatottál, hogy alig vártam hogy a puncimhoz érj. De te még csak a belső combomat cirógattad. Már nagyon kívántam. Hozzá férkőztem a nyakadhoz és elkezdtem csókolgatni, majd a fülcimpádat. Tudtam, hogy ettől nagyon felizgulsz és éreztem isA farkad a fenekemnél volt és szinte már átakartad vele szúrni. Kicsit feljebb húztam magam és elkezdtem mozogni. A fenekem szorosan oda nyomtam afarkadhoz, te erre még jobban felizgultál és most már masszíroztad a puncim. Nagyon jól esett és nagyon kívántam már.

Ennek hatására még jobban mozogtam és ez még jobban izgattad. Forró és heves csókokat váltottunk. Izgattad a csiklómat. Már alig bírtam magammal. A hátam mögé nyúltam és megfogtam a farkadat. Játszottam vele. Kemény volt és nagy. Szinte már fájt az, hogy nem bennem van. Ahogy így izgattad a csiklómat, hirtelen benyúltál az egyik ujjaddal a barlangomba. A köszönetem egy halk nyögés volt. Ennek láttán felbátorodottál és két ujjadat dugtad belém. Erre még jobban felnyögtem mint az előbb. Alig bírtam már magammal. Mozogtam az ujjadon és egyre jobban kívántalak. Kivetted a két ujjad és egy harmadik ujjadat hozzákapcsolva újra belém dugtad. Már majdnem elélveztem. Lovagoltam az ujjaidon közben vertem neked egy kicsit amennyire csak hozzád tudtam férni. Így "játszottunk", amikor kivetted az ujjad felnyögtem a hiány miat és megkértelek csináld tövább. Te teljesítetted a kívánságomat miközben a másik kezeddel pedig a csiklómat masszíroztad. Én egyre hevesebben vertem a farkadat.Vagy negyedóráig bírtam így, amikor is egy nagyot élveztem és kicsit hangosat. Én már teljesen kész voltam, de nem hagytam, hogy így érjen véget. Tovább vertem nekedEgyszer csak éreztem, ahogy egész testedben megfeszülsz és egy hangos nyögés mellett elélvezel. Feléd fordultam és megcsókoltalak. Te nem hagytad, hogy kimásszak a kádból, hanem vissza csókoltál és még vagy párpercig kényelmesen csókolóztunk tovább és simogatdtuk egymást. Csak utána vettük észre, hogy a fürdővizünk teljesen kihűlt. Kimásztam és megvártam, amíg kiszálsz. Meg akartam törölközni, de te kikaptad a törölközőt a kezemből és végig töröltél vele. A lábaimnál leguggoltál. Kicsit beterpesztettem, hogy a puncimat is megtudd törölni. Meg is törölted és adotál rá egy puszit. Aztán belém nyaltál. Rád néztem nagyon jól esett de tudtam,hogy még korán sincs végeLeültetettél a kád szélére és nyalni kezdetél. Beletúrtam a hajadba és csak élveztem a dolgot. Hirtelen nagyot élveztem. Nagyon jó volt. Ekkor felálltam és mondtam neked hogy most te következel. Leültél a kád szélére, de megállítottál amikor elakartam kezdeni szopni. Ekkor odahajoltam hozzád és megcsókoltalak. Egy hosszú és szenvedélyes csókban forrtunk össze. A szádban még éreztem a puncim nedvének ízét. Ez még jobban felizgatott és cselesen a nyakadat csókolgattam. Mentem egyre lejjebb, míg végül elértem a célom. Először csak a hegyét nyaltam meg, majd bekaptam a makkig. Egyre jobban szoptam és a végén már majdnem eltűnt a számban a farkad. Felnéztem rád és te csak nézetél engem és közben lihegtél. Látszott rajtad, hogy nagyon élvezed. A kezemmel a golyóidat morzsolgattam. Pár perc múltán újra megfeszültél és elélvezetél a számban. Lenyeltem a termékedet és most nagyon ízlett.

2014. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Wow
2014. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!