Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi vallomást fogok tenni egy lánynak 3 nap múlva. A helyszínt és a szöveget is megterveztem. Felkészültem minden lehetséges reakcióra. Egyéb tennivaló van még szerintetek?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk mindkettőnknek egy rossz korábbi párkapcsolata volt. Tetszünk is egymásnak. Esélyek?

2014. jún. 15. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
NEE! Épeszű férfi nem megy bele egy kapcsolatba! Nehogymár' még te tegyél szerelmi vallomást! Semmi szükséged nincs arra a r_bancra.
2014. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha felkészültél, akkor nincs más hátra, hogy ne görcsölj és bármi lesz, nem dől össze a világ. Nyugi.
2014. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BlackSword ***** válasza:
NEEE!!! Ne tedd!!! Ha lerohanod az érzéseiddel, akkor csak megijed és "elszalad"... Inkább csak egy sima randira hívd el... Mozi, Meki nem jó... Egy kávézó, hangulatos borozó már jó...
2014. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én örülnék neki hogy ha az aki nekem tetszene elvinne valahova de azért ne szerelmi valomással kezdje

Azért mert volt már ilyen és nagyon elijesztett a srác pedig nagyon tetszett de túlságosan hamarkodott mindent:/

2014. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

de tenyleg neeee!

arra felkeszultel hogy megijedve elrohan? ugye hogy nem?

majd ha a kezet kered meg akkor tervezgess meg szoveg meg stb...

most csak legy laza, ne eroltesd a dolgokat

2014. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem szerelmi vallomás lenne. Csak felajánlom neki, ha van kedve randizhatunk aztán ha úgy érezzük komolyabbra is fordulhatnak a dolgok.
2014. jún. 15. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi. Csak azért moss fogat előtte.
2014. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1.nek igaza van.
2014. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!