Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Izgatja a férfiakat ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatja a férfiakat ha egy sokkal fiatalabb nővel van együtt?

Figyelt kérdés
Szexualis ertelemben adhat egy plusz izgalmat hogy egy sokkal kb 20 evvel fiatalabb noje van ?
2014. ápr. 21. 08:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Van akinek igen, van akinek pont az, hogy 20-assal idősebb nője van..


De csak a tény szerintem semmit nem jelent max ha a külvilágnak és a környezetnek él..

2014. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jobb,mintha öreg nője lenne, remélem, a fiatalabbakra jobban gerjednek!:)
2014. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Van akit igen, de a többségnek szerintem nem ez a lényeg. Magamból kiindulva. Lehet tévedek.
2014. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát ezért más a test feszessége egy fiatalabb nő esetében,
2014. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 omba ***** válasza:
Nekem volt már + 30 és -20 év különbség a nőkkel. nem az életkor miatt vonzó egy nő.
2014. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szóló. Szívemből szóltál.
2014. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát, nekem van egy +10-es tapasztalatom. Érdekes volt. Engem nagyon vonzott az hogy már érett és férfias meg minden, volt is pár csók, és amikor azt hittem hogy összejövünk, akkor mondta hogy inkább barátok maradjunk.


Ebből kiindulva szerintem nem izgatja őket, de ezt inkább szexuális térre értetődve.

2014. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Velem egy 16 éves lány akart most tavasszal összejönni, izgatott a lehetőség, mert a lány érettségben meglepően fejlett volt, intelligenciára is, gondolkodásra is és külsőre is. Szóval kb. 22-24-nek tűnik ránézésre. Összejöhettünk volna, csupán annyi a probléma, hogy 28 vagyok, és hogy ne legyen belőle balhé, kulturáltan lezártuk ezt az egészet. A kérdésre visszatérhetünk 2 év múlva, ha még képben lesz ez a lány.
2014. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

8-as: átküldenéd a lány elérhetőségét?

Engem nem érdekel a külvilág véleménye.

(minden csoda 3 napig tart)

2014. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Jogos,én is meghúztam volna az édes tizenhatost :D
2014. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!