Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elrontottam volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam volna?

Figyelt kérdés

Van egy hónapja alakulóban lévő kapcsolatom, egy nagyon szep lannyal. Amióta ismerem, szinte mindennap beszélünk, és hétvégenként elmegyünk valamerre. Nagyon nyomulós, általában ő ir rám és még randira is ő hivogat el. Amikor én irok rá vagy én hivom el valahová akkor az nemigazán jön össze. Nagyon közvetlen, mindig ölelget és karon fog mikor az utcán megyünk, az érinkezés folymatosan valamilyen formában amikor együtt vagyunk. 5cm rol beszelunk egymashoz. Úgy viselkedünk mintha a barátnőm lenne és midneki azt is hiszi.

Szexet mindig témába hozza valamilyen formában, vagy azt hogy milyen egyedül és szeretné ha szeretnék.

Én nagyon szeretem és szeretném, hogy a barátnőm legyen és tudom , hogy nekem kéne egy csókkal betörni.

De nem mertem megcsókolni, mert mindig olyanokat mond pl:

-"miert vagy egyedul? minden csajt megkaphatnal, omm kivetel engem"

-(veletlenul szajon puszilt, arcon akart) "uhh. remelem senki sem latta, valora valt az almod? "

-"te egy nagyon jo barat vagy"

-"nagyon rosszul kezelem, mikor egy barat megakar csokolni, engem mindig felre ertenek"


Legutobbi nap termalozni voltunk egyutt, es nagyon nagy volt a szerelmeskedes, de mind ez csok nelkul. Nagyon jol ereztuk magunkat, de masnap, ram sem irt, es mai nap még csak oda se jott koszonni.


Azt meg hozzatennem, hogy nagyon hangulat ember. Van, hogy egyik percrol a masikra depresszioba esik, de valami most nincs rendben...

Nagyon nem szereti, ha aggodalmaskodok, vagy kerdezgetem, hogy mi a gond. mit csinaljak ? Nemtudok, nagyon rakerdezni a dolgokra, hiszen az meg mindig nem tiszta, hogy barat vagy baratno.


Elrontottam volna ott, hogy nem csokoltam meg az utolso randin?

vagy magahoz tert, hogy mit csinal? vagy azthiszi, hogy csak hulyitem?

lehet tul sokat vartam a csokkal, es lemondott? ha ilyen ramenos, akkor vegulis kezdemenyezhetett volna.. de nem tisztak a szandekai szamomra, en meg nemszeretnem, hogy visszautasitson egy csokot.

Mit csinaljak???

19/F


(bocsi elfogytak az ekezetek :D )



2014. jún. 18. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb odamész hozzá, lekapod és megmondod neki kerek-perec, hogy te ezt meg ezt akarod. Tegyél valamit, mert így csak játszani fog veled és húzni az agyad, mert az ő viselkedésére mást nem tudok mondani.
2014. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

alig tudok aludni, es mindig lesem a chatet, hogy mikor ir ram. porog az agyam amiota csak ismerem, hogy most mivan?

mostmar rajottem, hogy nincs sok veszteni valom. csak most igy nehez oda menni egy csokkal, ram sem koszon.

2014. jún. 18. 07:46
 3/11 A kérdező kommentje:
erdemes rairjak, megkerdezni, hogy mi a gond?
2014. jún. 18. 07:47
 4/11 anonim ***** válasza:
akármilyen baja meg hangulatai vannak, ha érdekled, nem rajtad fogja leverni.
2014. jún. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerintetek még helyre lehet hozni? vagy hogy mukodik egy noi agy? lemond teljesen, vagy azert az nem megy egyik naprol a masikra?
2014. jún. 18. 07:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk olyanok hogy lemondunk valamiről csak így. De szerintem minél előbb lépj, csókold meg aztán majd meglátod mi lesz belőle.
2014. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy több ilyen srác is van a tarsolyában és azt húzza elő, akihez épp kedve van. Szórakoztatóan él, fiatal, ennyi. Nem valószínű, hogy komoly kapcsolatot akar veled.
2014. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy nincsen senki masa. kb 1 baratnoje van es ennyi, iszonyat kedves az emberekkel, ezert minden fiu 10 perc beszelgetes utan szexelni akar vele. Ezert szeret engem annyira, mert ne meg nem vagyok olyan nyomulos.

Nagyon szep, de ahogy megismerik inkabb odebbalnak, mert nagyon fura, a hangulat valtozasai miatt, nekem is az volt, de mostmar mertettem ot, hogy mivan, es en igy szeretem. (amugy most irt ram az elobb)

2014. jún. 18. 08:24
 9/11 Beviz Elek ***** válasza:
csókold meg és írd le hogy mi lett mielött a fêl ország lerágja a körmét
2014. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
haha :D
2014. jún. 18. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!