Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hittem, túlvagyok már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem, túlvagyok már egy lányon. De most olyan szinten "lángolok", mint rég. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel.. mondhatni jártunk, nagyon jó 2 hónap volt Vele. Aztán szakított velem, több indok miatt, főleg, hogy sok voltam neki. Aztán próbáltam hónapokon keresztül visszaszerezni, végül aztán újba szóbaálltunk egymással, barátkoztunk, de nagyon gyakran bunkó volt velem. Egyszer aztán, mindenhonnan törölt, előjel nélkül, pedig már kezdtünk újra jóban lenni, próbáltam keresni, néha, tényleg csak érdeklődően. Aztán valami megtört, és érzem, úgy szeretem Őt, mint a legelején, ha nem jobban. Nagyon letámadtam, minden felületen (mail, msn, myvip), és még sorolhatnám, élőben nem sikerült, de azóta "eltűnt". Úgy értem, ezekre az oldalakra sem megy fel. De én újból "beleszerettem", és nekem nagyon szükségem van rá. Félek, hogy így letámadtam, elijesztettem magamtól, de az az igazság, hogy nem bírom visszafogni magam, ki kell írnom magamból, Neki, mennyit jelent. Szerintetek mit tehetnék? Vagy miért van ez?
2010. jan. 3. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szereted, sajnos. Ez ellen nem tudsz mit tenni. Ő viszont nem akar téged, hát ezzel sem tudsz mit csinálni.

Pontosan tudom mit érzel, nem tudod elfelejteni, de ő látni sem akar, annyira szenvedsz, hogy már el sem tudod mondani, neked ő kell és senki más. Ugyanebben a helyzetben vagyok mint te és csak egyetlen dolgot tehetünk, beletörődünk. Összeszorított foggal tűrni kell és ha szerencséd van egy idő után jobban leszel. Vagy megismersz valakit aki feledtetni tudja veled.

Tudom erre most gondolni sem tudsz, neked nem kell más. Nekem sem sikerült túllépni, én sem akarok mást. De neki nem kellesz és bármennyire kaparsz is utána szerintem nem fog semmit használni, csak szenvedni fogsz, de piszkosul.

Én csak tudom hidd el!

2010. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én nem akarom feladni, én tudom, milyen jóban voltunk, mennyire egymás mellett kellene lennünk.
2010. jan. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!