Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elhitetni egy csajjal, hogy túlvagyok rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy dobott a barátnőm, az ex pasijáért pár hete... És még mindig szörnyen hiányzik az az idő, amit együtt tölötünk. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám elhitetni vele, hogy túlvagyok rajta? Még azt nem tudom, hogy ez a lépés bevállik-e? Esetleg kicsit fontosabb leszek neki ettől?
2011. márc. 23. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Úgy tudod vele elhitetni, hogy nem keresed, kerülöd, nem beszélsz vele, stb. De ettől még nem leszel neki fontosabb, mert az exet választotta helyetted.

Inkább lépj túl rajta, bár tudom, hogy ez a legnehezebb most.

2011. márc. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem leszel neki fontosabb, ez van.

Próbálj meg TÉNYLEG túllenni rajta.

Járj össze haverokkal, mozdulj ki, éld az életed, foglald le magad, minél kevesebb időd legyen gondolkodni, és egy idő után ismerkedj más lányokkal is.


Ez a vonat elment, kár utána szaladni. Majd jön a következő. :)

2011. márc. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Becsajozol.
2011. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lát téged, nevess nagyokat másokkal, beszélj csajokról, esetleg tényleg csajozz be.
2011. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne elhitetni akard, hanem lépj túl rajta. És kakáld le a véleményét.
2011. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rakd ki facere h kapcsolatban vagy
2011. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az utolsó válaszolón szakadtam.. xDDD
2011. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az egyik előző válaszolóval, hogy a jelenlétében direkt nevess nagyokat, és beszélj csajokról...ez inkább a kínjában vergődő, magát vagánynak mutatni akaró szánalmas balek benyomását kelti. Szánalmas.


Ellenben becsajozhatsz, de ne vagánykodj, nem műmájerkedj, az nagyon gáz.

2011. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!