Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki ennyire aljas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire aljas?

Figyelt kérdés

Nem pont a szerelem témába tartozik, hanem inkább valamiféle barátság kategóriába, de mind1, itt lehet a legtöbb válaszhoz jutni:)Remélem segítetek!:)

Szóval, van egy csaj akivel majdnem barátnők lettünk, mert a barátommal nagyon jóban vannak, folyton együtt lógtak. Már az elején se indult zökkenőmentesen a barátkozás, mert nézeteltérések voltak, ezért a csajt sose tudtam igazán közel engedni magamhoz és erről a barátomnak mindig is beszéltem, de megpróbáltam. Később megtudtam, h a csaj milyen kicsapongó életet él a pasija mellett; folyton megcsalja, más pasik körül ugrál + nagyon önző és gonosz. Kifejtettem a barátomnak a véleményemet erről, h valószínű én sosem leszek vele olyan jóba, mert én egyszerűen "undorodom" az ilyen viselkedésűektől... A csaj persze mártír szerepbe bújt és játszotta a sértődöttet, próbálta magát a "szende kis ártatlan, védtelen, megbántott szűzikének" beállítani , h ő semmit nem tett, de később kiderült, azaz rájöttem, h párszor kihallgatta a beszélgetésemet a barátommal. Én folyamatosan lelkiismeret furdalással küszködtem, h lehet, h mégsem kellett volna a pletykára hallgatnom és aztán meg kiderül, h ő végig becsapott a hátam mögött a kihallgatással, ami privát beszélgetés?!?! És ha én nem jövök rá, akkor sosem derül ki és hagyta volna, h én rosszul érezzem magam, miközben ennyi erővel ő sem különb tőlem! Ti mit tennétek? Beszámoljak neki erről? Lehet dedós problémának hangzik, de ez tényleg eléggé megviselt mivel nagyon lelkiismeretes ember vagyok...


2014. jún. 19. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rittye hóó!
2014. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig is voltak ilyen emberek és lesznek is :/
2014. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, h lesz is ilyen, de h tudom kezelni? :/
2014. jún. 19. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem foglalkoznék többet a csajjal, és probléma letudva.
2014. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak az a baj, h egy baráti körben vagyunk és nem tudom elkerülni a találkozást, olyankor meg ő érzi magát fölényben, mert őt jobban és több ideje ismerik ezért flegmázik... De ő még nem tudok a húzásáról
2014. jún. 19. 10:18
 6/11 A kérdező kommentje:
De ő még nem tudja, h tudok a húzásáról*
2014. jún. 19. 10:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy találkozol vele, még nem kötelező beszélni is vagy épp foglalkozni is vele.

Egyszerűen hagyd figyelmen kívül.

2014. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj bele a játékba :D Játsszad ki és mutassad meg másoknak (a saját szemük előtt) hogy mekkora egy r_hadék van ott köztük.
2014. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meglátom, h most hétvégén h fog viselkedni ;) Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten!
2014. jún. 19. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj,szerintem ezzel a csajjal neked rohadtul nem kéne foglalkoznod!
2014. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!