Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem valakibe, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, de nem vagyok neki elég fontos, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval beleszerettem egy férfibe, ő 28, én 20 vagyok. mindent megtennék érte hogy legyen köztünk valami, amikor találkozunk, (véletlenül) akkor úgy látom tetszem neki és mások is ezt mondják. van barátnője. de facebookon hiába próbálok vele beszélni, kb m is reagál, és nem tudom miért, teljesen más a 2, a facebook és a személyes. olyan mintha attól tartana hogy kitudódik. mit tegyek?
2014. jún. 19. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis önbecsülésed nem járatod le magad és nem viselkedsz úgy mint egy kis csitri, aki fut egy pasi után. Talán várd meg míg ő reagál, addig meg ülj le és egyél 1 kekszet. Viccet félretéve, ciki amit csinálsz!
2014. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőlj fel, és ne fuss olyan pasi után akinek egyrészt van nője, másrészt szarba se vesz. Legyen már egy kis tartásod. Gáz vagy.
2014. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ásd el magad.
2014. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni, hogy tiszteletlen vagy! Ugyanis említetted, hogy van barátnője...téged ez egyáltalán nem érdekel? Mi van ha a barátnőjével együtt röhögnek az üzeneteiden?
2014. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye. Nyilván fontosabb neki a stabil kapcsolata közel 30 évesen mint egy buta kis 20 éves csitri nyomulása. Mert amit csinálsz, az már nyomulás. És egyáltalán nem biztos, hogy bejössz neki, ezt csak te vetíted belé, mert így akarod látni.
2014. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!