Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen okok miatt szakítotok a barátnőtökkel? L

Figyelt kérdés
Tudni szeretném másnál is van e így.
2010. jan. 3. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

1. Megcsalás

2. Elmúlik a szerelem

3. Elhízik..:D Nem bírnék túlsúlyos nővel lenni...:(


Több nincs asszem, max ha nagyon elhanyagol, de az a 2. pont végül is.

2010. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hülyeségeket kérdez :)
2010. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert az exem a munkát választotta helyettem:S
2010. jan. 3. 18:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
első: ha elhízik, először segíteni kéne neki lefogyni... de csak azért otthagyni azt akit a belsőért szeretsz, mert felszedett pár kilót... na szép :(
2010. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
második vagy. ne vedd magadra, nem úgy értettem. Csak volt már rá példa hogy vki egész más arcát mutatta míg összenem jöttünk, aztán kiderült hogy teljes egyiptomi sötétség volt a fejében.
2010. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlik a szerelem.
2010. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

AZ elhízik és a felszedett pár kilot között van egy laza 7-10 kilo különbség. ;-)

Ha helyetted a munkát választotta az azt jelenti, hogy nem szeretett igazán, tehát talán még jobb is hogy már most kiderült a dolog.

Amúgy az első hozzászólónak nagyon igaza van. + sokat hisztizik, nagyon féltékeny, nem bízik meg bennem, nem képes kompromisszumokra, tehát olyan dolgok miatt, ami miatt nem működhet egy kapcsolat harmonikusan.

2010. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

18.22

Első vagyok, én folyton segítek neki, jártunk futni, de föladta, egészséges táplálkozásra próbálom nevelni, de az se nagyon jön össze. Hízott télen 4 kilót. Nézd meg az anyját vedd el a lányát alapon próbálom kordában tartani a tömegét, de ha nem sikerül, és nem tesz ellene, akkor nem lenne mit tenni, egyszerűen visszataszítanak a dagadt lányok:)

2010. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

utolsónak: igen, de nem mindegy hogyan. elvégre ha 9 hónapig a te gyerekedet hordta, majd nagy kínok közt megszülte és jelenleg éjszakánként 4-5x kel fel gyereksírásra és nappal a többi gyereketeket rendezi meg fenntartja a háztartást, akkor szerintem érthető ha mondjuk a szülés alatt felszedett 10 kilót nem dobja le egyik napról a másikra.

na, aki ebben a helyzetben lelép a "nem bírnék túlsúlyos nővel élni" szöveggel, az egy hatalmas görény.

2010. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

18:34

Hasonló cipőben járok... csak túl mocsok dolognak tartom hogy amiatt akarok szakítani...

2010. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!