Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyógyulhatnék ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyógyulhatnék ki a kapcsolatfüggőségből?

Figyelt kérdés
Tehát nem konkrétan egy embernek lettem függője, hanem annak, hogy sose legyek egyedül. Amint vége egy kapcsolatomnak, azonnal keresgélni és ismerkedni kezdek, és amint lehet, összejövök az első emberrel, aki bármennyire is szimpatikus.

2014. jún. 19. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehagytam, hogy 18/F.
2014. jún. 19. 16:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, inkább, mint mindig vissza az ex-hez.
2014. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam világ életemben, már tini korom óta. Az is maradtam még most 30ason is. Esetleg próbáld ki az egyedül élés varázsát, akkor talán kigyógyulsz, egy időre legalábbis.
2014. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan gyógyulhatnék ki a kapcsolatfüggőségből?"


Mint bármelyik másik függőségből.

Alkoholizmusból hogy lehet kigyógyulni? Úgy hogy először is nem iszol. Közben meg szépen felépítesz egy életet magad körül ahol pia nélkül is jól érzed magad. Ha pedig úgy érzed szakember segítsége kell akkor nem szégyellsz hívni egyet. Ennyi :) (A jövőben pedig ébernek kell lenned nehogy elkezdj a majdani partneredre "támaszkodni")

2014. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!