Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatfüggőségből mi a kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggőségből mi a kiút?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban vagyok,amiben mind ketten hibáztunk,én kisebbet,ő nagyobbat. Félek újra megteszi.... A lényeg,sokat változott rossz irányban. Nem olyan a kapcsolatunk,mint régen,és sokat idegeskedem magamban emiatt. Viszont nagyon szeretem még,és mindent megteszek azért,hogy neki jó legyen,de nem annyit kapok vissza,mint amennyit adok úgy érzem,ő nem szeret engem annyira,mint én őt. A lényeg,még így is félek elveszíteni,mert nem tudnám megszokni,hogy nincs velem.Semmitől nem félek annyira,mint a magánytól.és a hiányától,függetlenül attól,hogy mit tett ellenem. Nem tudom a kiutat. Félek,nem tudnék hasonlóan szépet találni,mint ő,vagy ha igen,amiatt hogy szegény vagyok,nem kellenék. Egyszóval önbizalomhiányom van. Szeretem,de a félelem lassan emészt. Nem tudom mit tehetnék,hogyan lábalhatnék ki ebből. Kérlek ne írjatok oltásokat. Értelmes tanácsokat kérnék,akik átestek hasonló helyzeten.Köszönöm!
2014. jan. 20. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Foglald el magad. Kezdjed ott h nem hanyagolod el az iskolát. Aztán sportolj, mélyedj el a hobbidban, lovagolj, kutyázz, biciklizz, vagy sakkozz, amit akarsz. Járj futni, ahhoz pénz se kell. Vagy festés, egyéb művészet...tudom is én.


És kezdjél el nyelvet tanulni, az hasznodra válna.

2014. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is így voltam ezzel, aztán ki lettem dobva.

senkinek nem jó, ha a felek függnek egymástól. egy párkapcsolatban ennek nem így kell működnie. ha önmagadban nem vagy boldog, függetlenül nem találnád meg a helyed a világban, akkor soha nem lesz igazán jó kapcsolatod.

ezt magadban kell lefixálnod. ha önbizalomhiányod van, akkor szépen teszel ellene. megtalálod magad valamiben, önmegvalósítod magad. hobbi, sport, alkoss.

járj el a barátaiddal bulizni, sörözni, beszélgetni, stb. ők is megtudják ugyanazt az örömöt adni, mint a párod.

beszéld meg vele, hogy nem jó így neked. vegyél erőt magadon.

nem ő az utolsó lány a földön :)

2014. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csernus Imre : A fájdalom arcai , na ezt olvasd el , mert a témádhoz kapcsolódik.


Amúgy szembe KELL menned a félelmeiddel csak úgy szűnnek meg.

2014. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam hasonló helyzetben már,de ez egy sokkal hosszabb kapcsolat,és azt is épp kitudtam úgy heverni,hogy ne csináljak hülyeséget.lehet elmegyek korházba ezzel,de ottt csak bogyókat adnak. nem hiszem hogy segítenének.
2014. jan. 20. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
pszchiológushoz elmehetsz, az csak az agyadban turkál, pszchihiátrián vannak bogyók. bár szerintem tök fölösleges, megbírkozol ezzel vele, csak nem akarsz.
2014. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy félek rettenetesen az egyedülléttől,főleg attól,hogy akit szeretek,és megszoktam a közös dolgokat,egyszer csak nem lesz ott. hasonlót nem találnék,ugyanolyat meg lehetetlen,mert nincs. valamikor szép volt a kapcsolatunk,de nagyon megváltozott a személyisége. sok a közös szép emlék,és a mindennapok,amiket együtt töltöttünk. szenvedek,mert félek hogy megint elköveti azt a hibát ellenem,szenvedek,mert szeretem,de a bizalmam nem akar helyre állni. ahhoz gyenge vagyok hogy szakítsak vele. valahol abban reménykedem hogy lehet még olyan szép a kapcsolatunk,mint az első néhány évben. próbálok küzdeni,hogy bátrabb legyek,mert tudom,mit tennének a helyemben,de valamiért képtelen vagyok ezt a lépést megtenni. nekem kellene valahogy megoldanom,ezt a se vele se nélküle állapotot.
2014. jan. 21. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:

az élet változik. minden változik benne. kivéve az ember?

ha nem mozdulsz ki a komfortzónádból semmi nem történni. a remény olcsó drog, a gyengék oltalma.

annnyiban előrébb jársz, hogy átlátod a saját láncaid. de ismerd is fel, hogy azok. ha nem cselekszel, ha nem vagy hajlandó változni, ha nincs akaraterőd, akkor marad továbbra az önsanyargatás. ez ennyi

2014. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!