Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy feministának ugye nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feministának ugye nincs sok esélye a pasiknál? Hogy gyógyulhatnék ki a feminizmusból?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 00:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
Én meg a nőktől undorodom. Hogy gyógyulhatnék ki belőle?
2013. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
Én mindenkitől undorodom.Hogyan nem gyógyulhatnék ki belőle?
2013. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
52%
Úgy, hogy nem beszélsz többet hülyeséget és megszűnsz idegesítő lenni, talán?
2013. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
33%

Hát nálam egy feministának 0.0% esélye lenne, az egyszer biztos.

De a kérdésre sajnos nem tudok választ. Ezt neked kell elrendezned.


Egy ostoba gondolkodás eredménye az egész feminizmus. És [többek között] ennek köszönhető az is, hogy a hagyományos családmodell szinte mára megszűnt létezni. Persze politikai húzás volt ez is, kellett a plusz munkaerő, ami viszont olcsóbb volt. Viszont a nagy egyenjogúságban a sok nő nem akar gyereket nevelni, vagy épp nagy karriert akar és ez rengeteg "család" állapotán meglátszik. Gyakorlatilag tönkretettek valamit, ami évezredekig jól működött és amire nincs jobb alternatíva.

Ha ezt így átgondolod és meglátod benne a logikát, az TALÁN segít.

Mellesleg sok feminista nem csak egyenjogú akar lenni, hanem közben elvárná továbbra is különleges megkülönböztetést is.

2013. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
0%
A feministáknál gusztustalanabb élőlény nem nagyon van a világon. Szóval nálam SEMMI esélyed.
2013. nov. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
65%

ha helyettem dolgozik én otthon lazulok meccset nézek vigyázok a gyerekre főzök kijárok edzeni nálam van esélye és nem baszogat ha meccsem van vagy edzésem vagy csapatos dolog legyen feminista...

:D

2013. nov. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 A kérdező kommentje:

Fredor: na ábrándozz, egyrészt nem szülnék, másrészt úgy repülnél dolgozni, hogy a lábad nem érné a földet, viszont főzhetsz.

Ja, és ez is ilyen férfias felfogás, hogy a nők baszogassák a férfiakat a foci miatt - ami egyébként jogos, de előítéletes, ugyanis nem tudhatod, hogy - pedig imádom a futballt. Na tessék.

2013. nov. 4. 01:04
 8/89 anonim ***** válasza:

# 7:

Akkor ha még itt vagy, leírnád, hogy miben nyilvánul meg az, hogy te feminista vagy? Mármint konkrétan nálad. Tehát ne közhelyeket mondj.

2013. nov. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 A kérdező kommentje:

Az előbb már kérdezte valaki privátban, szóval bemásolom:

Nem tudom elviselni, ha nőként bánnak velem, ha megjegyzést tesznek a külsőmre, megnéznek, bókolnak, virágot adnak, ha éreztetik, hogy gyengébb vagyok, (hát még ha bármilyen szexuális utalást tesznek rám, azt a pasit mentse meg az Isten.) Az ideálom, pont emiatt, vagy ezzel ellenkezőleg(?) a bunkók, a férfiállatok, pedig elméletileg utálom őket, de gyakorlatban ők vonzanak, elméletileg az úriemberek tetszenek (filmekben :D), gyakorlatban viszont ők taszítanak. Egyszer kezet csókolt nekem valaki, hát legszívesebben pofán ütöttem volna.

Továbbá nem tudom elképzelni, hogy nekem valaha is gyerekem legyen, vagy hogy főzzek, takarítsak, mossak egy férfira. Ez számomra felháborító.

2013. nov. 4. 01:08
 10/89 anonim ***** válasza:
És az hogy tetszene, ha megaláználak, szolgaként tekintenék rád, és nem nőként?
2013. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!