Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó vagyok, félek, csak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagyok, félek, csak ki fognak használni. Normális ez?

Figyelt kérdés
Gondoskodó, házias lány vagyok, aki a főállású barátnő szerepét ellátva viselkedik egy kapcsolatban. Felmerül bennem, hogy mi van, ha ezt csak kihasználják majd? Az előző kapcsolatomban is ez történt. 19/l
2014. jún. 19. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sose így állj az ilyen dolgokhoz, mert megint így jársz. Mindig keresd az igazit, ne az álszentet. Ha nem sikerül olyat találnod, akit kedvelsz, akkor se csüggedj majd találsz valakit.
2014. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1-es voltam:

Egyszer engem is kihasználtak, de túl lehet magad tenni rajta.

2014. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress olyat,aki megbecsülne és nem csak kihasználna téged.

Csak azokat valószínűleg nem a páva gyerekek között fogod megtalálni...

2014. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg tudnám becsülni ezeket egy lányban. 26F
2014. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor félreismerted a srácot, és rábäsztál, és tovább kell állnod. szomorú, de ilyen az élet.
2014. jún. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!