Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha amíg kórházban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha amíg kórházban vagy a párod a neten éjjel nappal mással chatel. Közben neked még egy sms-t sem küld! Milyen ember az aki ezt megteszi? Közben pedig azt hazudja szeret!

Figyelt kérdés
Megjegyzem a kórházba kerülésem előtt is csinált ilyet! Ha "kevés "vagyok miért nem küld el. Igaz, én most megteszem ezt! Csak még a módján gondolkodom! Nagyon megalázó ez a helyzet. Amíg minden jó addig jó vagyok, ha gond van jöhet egy másik? ( Ő a nő )
2014. jún. 20. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Lapát, és keress egy odaadóbb csajt. Ennyire egyszerű.

Ha rájön, hogy téged akar megpróbálhatja visszasírni magát, de ha nem akkor már ott volt bekészítve a kispados, és előbb lesz valakije mint neked.

2014. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle.
2014. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most ha csak beszélget neten attól szerethet téged!

Nem lehet,hogy már rég vagytok együtt és így visz egy kis újdonságot az életébe? Oké,hogy nem a legjobb módja de ezt még meg lehet beszélni ha csak ennyi volt.

2014. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőként írom azt, hogy jól teszed, ha megszabadulsz tőle. Nem szeret, nem tisztel, így nincs értelme. Add meg az alkalmat magadnak, hogy megismerhess egy olyan nőt, aki szeret téged.
2014. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen ne keresd őt többet.Írsz neki egy sms-t, hogy vége,nem vagy szerelmes.(na ez ütni fog neki ne aggódj :D )
2014. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevés dologra mondom, hogy azonnali lapát, de erre igen. :(
2014. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod amúgy, hogy éjjel-nappal chatelnek?
2014. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!