Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket hanyagol a vb miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hanyagol a vb miatt a barátotok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 10:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A "pöts" szót negatív jelzőként használni szerintem megalázó a férfinem számára, úgyhogy te sem vagy különb a Deákné vásznánál. :D
2014. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

# 10


Érdekes, a négerekkel nem lehet így viccelődni, a nőkkel miért? És a pöts-t én RÁD értettem, nem a férfinemre. RÁD, tehát TÉGED degradáltalak, viszont ez a nagyon szánalmas poén minden nőre szól. Arra is aki nézi a VB-t. Szóval kuss

2014. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Férfiakról is épp elég vicc van nem? Nekünk miért nem fáj, és miért tudunk röhögni rajta? :D
2014. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azért mert titeket az életben nem így kezelnek...Az tényleg csak vicc. Viszont ez sajnos nem az...Azért fáj.
2014. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
miért, az életben veled olyan dolgokat csinálnak mint ami a listán van? mindenki azt kapja amit megérdemel!
2014. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mondd, te mekkora szemét vagy ? Ez azért durva...

Szerinted minden nő megérdemli, akit szolgaként kezel a férje, csak azért mert nő? Gratulálok. Vágom, hogy itt mindenki kötözködik az oldalon, de azért legyen már egy határ...

2014. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
csak azzal bánhatnak sza*rul aki hagyja magát! nem akarok kötözködni, de nem véletlenül alakult ki az a teória, hogy a nőknek nem a rendes pasik kellenek, hanem azok akik nem rendesek. a nők szokták hangoztatni, hogy mindig a nő választ, amivel én egyet is értek! ha beleválasztott a "tutiba" akkor így bírt járni!
2014. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nem látod át a dolgokat. Egy rendes pasi is sajnos férfi és sajnos úgy gondolja, hogy a nőnek az a dolga hogy őt kiszolgálja, hogy főzzőn mosson, takarítson és nevelje a gyerekeket meló mellett, amíg "szegény" férj hazaér a munkából ő már csak leül a Tv elé és tessék őt kiszolgálni. És az a legnagyobb baj, hogy egy több száz (vagy ezer ) év miatt/alatt alakult így és a nők elhiszik, hogy ez a dolguk...Úgyhogy nem...rohadtul nem az ő hibájuk, hogy hagyják magukat kihasználni. Aki nem hagyja magát az meg egy feminista pitsának van kikiáltva. Úgyhogy erről ennyit.
2014. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

mekkora hülyeségeket írsz... kár jönni a nők több száz éves elnyomásával, mert egy modern társadalmat -ahol a hétköznapi munkás is nyugdíjat kap, közteherviselés van meg sávos adórendszer stb.... egy kalap alá venni, mondjuk a 100 esetleg 200 évvel ezelőttivel az hatalmas nagy hülyeség! 700 éve pedig annak is örültek a jobbágyok, hogy lyuk van a seüg*gükön!

a történelem folyamán nem véletlenül alakultak ki a férfi női szerepek. a férfiak háborúztak és ha teszem azt elvesztették a háborút akkor jöttek a megszállók és végigerőszakolták a nőket 15 és 35 között...

amúgy ha neked az a rendes pasi aki hagyja, hogy főzz-moss-takaríts-gyereket nevelj meló mellett akkor gratulálni tudok neked! nyilván elképzelhetetlennek tartod, hogy egy fiatal férfi gondoskodik magáról munka mellett...

2014. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hoyg ezt tartom rendesnek???! Én nagyon nem ezt tartom rendesnek és elfogadhatónak. Az én férjem szépen magára fog főzni, mosni takarítani és én is magamra. Vagy pedig felváltva , de hogy én nem leszek a csicskája az is biztos. Én Nem, nem arról beszélek, hogy 700 éve ugyanaz volt mint most -.- Hanem hogy múltja van a női elnyomásnak, ami még most is tart, attól függetlenül, hogy jogilag egyenlőek vagyunk...Lásd a nagyon poénos viccet..:


A mérkőzések ideje alatt vak, süket és néma leszek! Kivéve, ha azt akarom, hogy tölts még egy italt vagy hozz valami rágcsálni valót! Nem kell megkérdezned, hogy kérek-e még? Csak hozd be a piát! Ne várj ezért verbális köszönetet, inkább örülj ha néha hálámat a popsidra csapva kifejezem.


Szarrá nevettem magam....

2014. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!