Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nincs barátnőm, mert én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs barátnőm, mert én kedves vagyok a lányokkal, nem pedig "alázom" őket?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, a haverok meg a nagy csajozós srácok, kicsit durván beszélnek a csajokkal, hogy jó a segged meg rá csapnak stb.

Nekem ilyen sose jutna eszembe, én inkább kedvesen elbexzelgetek velük, nem fogdosom őket, nem beszélek velük így.


A lányoknak ez jön be, nem a kedvesség?

Igazából barátként tekintenek rám!

Modt én is legyek ilyen tahó?



2014. jún. 20. 12:22
1 2
 11/17 tisza1234 válasza:
Ja és lehet hogy az ért nincs nem kel nyalizni nekuk ha valakinek be jösz ugyis lesz olyan de ha nyalizol meg ilyen nyálkás vagy akkor azt hiszik sgogy lány vagy és tudod mi leszel. A szemükbe akki mindig meghalgat szemi szenvedély merte fiu vagy csak. Meghalgat
2014. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát, értem, de ők mindig valami szexuális dolgot benyognek hogy fagyizik a lány, és akkor "adok valamit amit nyalogathagsz..." és sok lánynak ez tetszik ahogy észre vettem.
2014. jún. 20. 12:44
 13/17 tisza1234 válasza:
Ez igy van hiányzik a szexulalitás a férfiaság
2014. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tisza1234 válasza:
Valakinek a ku....knak
2014. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy hogyan és ki mennyire kapható. A fagyis dologra bevállalósabb csajok harapnak és egy normális, rendes lány már nem. Persze azt is kell fűzni, de finomabban. Ott inkább kedves célozgatások, de nem perverzió. Ezért van az, hogy légy önmagad! Ha taktikázol akkor nehezen találsz rá.
2014. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A nők többsége sem az alázást nem szereti, sem azt aki tutyimutyi... nem tudom másképp megfogalmazni.


Kedvesnek kell lenni igen, de attól még lehetsz férfias is, nem egy ilyen nyámnyila.. jaj nem csapok rá a seggére mert úr isten megalázom:D Ez szánalmas.

2014. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. A szociális interakció fejleszthető dolog

2. A fizikai kontaktus nem más, mint egy jelzés, hogy a másikban valami megfogott (ezért te is megfogtad)

- fokozatosan szabad csak haladni, és figyelni, ha valami sok neki- tanulj meg úgy figyelni rá, hogy senki ne vegye észre, csak ő

3. Attól, hogy nagymamád azt mondta valamire, hogy nem illő vagy nem szabad, attól még az az élet rendje, hogy ahogy a nagyapád, te is betedd valakibe a ronda végtagodat. Aki erről túlzottan megpróbál vagy a múltban próbált lenevelni, azzal kerüld a témát. Ne felejtsd el, hogy ez a saját életed forgatókönyve! Nem írhatják a szüleid vagy a "barátaid". Ha teszed a dolgot a családért és önmagadért, akkor minden körülmény adott lesz egy párkapcsolathoz.

2015. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!