Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim mostanság, a nyár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim mostanság, a nyár közeledtével egyre többet jár sörözni, kocsmázni a haverokkal esténként. én meg egyre többet hisztizek érte, mert néha nem is beszélünk egész nap, mert ő sörözik. Ő meg kiakad, hogy minden szép napot tönkreteszek. Igaza van?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt élem, lehet szakítás lesz a vége.
2014. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
igaza van
2014. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak részben, tényleg nem kéne mindig hisztizned, de neki is többet kéne veled foglalkoznia! Üljetek le és mondd el mi bajod, a helyett, hogy az agyára mész
2014. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Azért nem akkora tragédia, ha néha nem beszéltek 1-1 napot. Mondjuk az már rosszabb, hogy a csávód a fél életét a kocsmában tölti. Most még csak lóg a haverokkal néha ártatlanul, aztán 35 éves korára egy sörhasú bunkó alkoholista lesz belőle aki minden este részegen megy haza és jól elver ha beszólsz neki. :D Szép jövőt!
2014. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha egyedül érzed magad, akkor nyugodtan írj rám, és én átmegyek felvidítani téged. ;)

22/F

2014. jún. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
49%
Figyu!itt a foci vb!
2014. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Beviz Elek ***** válasza:

#4 van benne valami


csak a vb miatt ilyen vagy ez minden nyárra igaz?

ha az embernek ilyen az életstílusa, akkor semmi keresnivalód vele. szerintem mit tud felmutatni 10 év múlva? hogy eltartott egy kicsmát?

2014. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hagyd hogy kiélje magát ! ;)

ez csak a fc vb miatt van szerintem !

Utana ő fog erted hisztizni :D ugyhogy ne parázz :)

2014. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem hisztiznél folyton és te is elmennél barátnőiddel, akkor semmi gond nem lenne. Nem kell folyton a nyakunkon lógni fogjátok már fel !
2014. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hajjaj a foci EB/VB-k idején meghatványozódik a szakítások száma. :)
2014. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!