Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul reagálom le a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul reagálom le a barátom szexuális közeledését?

Figyelt kérdés

Nos, valami baj van velem.

Egyszerűen akárhogy ér hozzám a barátom, nem élvezem a testi kontaktust. Amikor pedig megjön a kedvem, mindig elveszi. (pl. tudja, hogy hogy esik jól nekem, erre abba hagyja, hogy "elfáradt", meg ilyenek).

Ma nagyon izgult, mert holnap érettsigizik. Megkérte, hogy webcamerán keresztül mutassak neki dolgokat, stb.

Aztán elkezdett írni lyen dolgokat, hogy miket csinálna velem, amibe benne is voltam, aztán meg közli, hogy majd szexeljünk úgy, hogy én NEM akarom, ő meg igen, és megerőszakol. Azt hittem viccel, úgyhogy mondtam, hogy nem. Erre mondta, hogy de megkér rá, és cserébe én is csinálhatok ilyet. Mondom az jó, ha majd azt csináljuk, hogy csak eltettetem, hogy nem akarom? Azt mondta, hogy nem, Ő úgy akarja, hogy TÉNYLEG ne akarjam a szexet, és Ő tényleg megerőszakol.

Ettől annyira elment a kedvem aze gésztől, hogy kb. nem is érdekelt már miket írogat, ami rosszul is esett neki, és mondtam, hogy elgondolkoztam ezen amit írt. Erre az volta válasza, hogy nem godnolta komolyan, és scak viccelt.

De nekem ez most nagyon kiábrándító volt. Úgy érzem túlreagálom, de akkoris.


2014. jún. 20. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem, nem reagáod túl. Ilyet nem szokás viccből sem írni. Persze van akit izgat a dolog, de ez megáll azon a szinten, hogy eljátszák a párok. Kicsit idétlen vicc a barátodtól úgy gondolom.
2014. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Lehet olyat csinálni, hogy játékból megerőszakol, az oké. De az, hogy egyáltalán annak a gondolata felmerült, hogy tényleg megtenné veled, őszintén szólva kicsit beteges jellemre utal..
2014. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl. Ez tényleg beteg. Én még pofán is vágnám a barátom, ha ilyet kér.
2014. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Engem nagyon meglepett, és hogy őszinte legyek, még most is rosszul érzem magam miatta.

Én is így érzem, hogy ez túlmegy egy határon. Őt mindig is izgatták az ilyenek, és ha csak játék, tettetés, benne vagyok, de engem is ez zavar, hogy ez felmerült benne...

Én sose akarnék viccből se rosszat neki.

És, hogy őszinte legyek, amíg írta, nem "vicces" fejet vágott, hanem igenis komolyat.

2014. jún. 20. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, a barátod egy elmebeteg és hagyd ott minél hamarabb. Komolyan mondom. Mielőtt jobban sérülnél ebben a kapcsolatban.
2014. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátodnak a fejében gondok vannak.

Ép eszű ember nem vágyik arra, hogy megerőszakoljon valakit.

Pláne nem viccel egy ilyen dologgal...

2014. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :(

Az a baj, hogy kb. most undort érzek.

Tény, hogy vannak furcsa dolgai, de ez. :D

BEszélek vele akkor majd...vagyis inkább kiderítem, hogy komolyan gondolta-e.

2014. jún. 20. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, nem tudom, szokott-e inni, de részegen (az elmondásod alapján) kinézem belőle hogy előhozza a "játékát" és képes rá hogy megerőszakol. De lehet hogy józanul is...
2014. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te naiv pitsa...


Viccelt, mi? Na persze. Nem viccelt, és ezt te is tudod.

Csak azért mondta, h vicc, mert látta, hogy reagáltál erre... Szerintem menekülj, mert ennek rossz vége lehet...

2014. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos én is csak azt érzem, hogy a vicceltem-et azért mondta, mert látta az arcomat....

De ez nagyon durva.

Köszönöm. Már ígyis sok hullámvölgy volt...de ez.

Szerencsémre nem iszik!!!

Ha egy ujjal is hozzám nyúl, megverem.

2014. jún. 20. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!