Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt minek neveznétek? Szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Ezt minek neveznétek? Szeretet vagy szerelem? Egyáltalán mi a különbség?

Figyelt kérdés

súlyos kérdésbe keveredtünk párommal h mit is érzünk egymás iránt aminek következtében én egy levélben megfogalmaztam neki mit érzek amire közölte hogy ő ugyanezt érzi, a baj hogy nekem ez már surolja a szerelem fogalmát nála viszont nem.


amit én irtam neki: szeretem a mosolyod és ha boldog vagy mert az engem is boldoggá tesz,kellesz,akarlak, szeretek törödni veled,gondoskodni rólad,szeretek hozzád bújni,ölelni csókolni,szeretem hogy ott vagy neked,biztonsgágot ad, szeretek melletted aludni és ébredni....

vélemény?


2014. jún. 20. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szőrszálhasogatásnak nevezném.
2014. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hogy mi a különbség ?


Tesódat csak szereted a barátnődbe szerelmes vagy mert vágysz is rá úgy.

2014. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a vicc h nálunk nagyon durván tombol a szenvedély testileg is és lelkileg is egy hullámhosszon vagyunk...
2014. jún. 20. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!