Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan biszex pár, aki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan biszex pár, aki így alakította ki a kapcsolatát?

Figyelt kérdés

(Mármint köztetek van-e, aki biszex, a párja is az és...)

Szóval a biszexuálisok nehezebb helyzetben vannak olyan szempontból, hogy mindkét nemet kívánják, de monogám kapcsolatban csak az egyiket kaphatják meg.

Vannak, akik ezt úgy oldják meg, hogy másik nemmel való szexualitást csak a párjával folytat, azonban saját neműekkel szexelhet a kapcsolaton kívül is?

Én biszex lány vagyok, kapcsolatot csak pasival tudok elképzelni, nőkkel csak egy éjszakás kalandok jöhetnek szóba... Viszont hetero pasival azért nehéz, mert nehezen érti meg azt, hogy én kívánom a másik nemet is.

Arra gondoltam, hogy milyen jó lenne találni egy biszex pasit, aki ezt megérti (privátot nem kérek, most nem ismerkedni akarok:), és talán belemenne abba, hogy én szexelhetek másik nővel, ő másik pasival, de ellenező neművel nem (mivel érdekes módon ilyen szituációban féltékeny lennék. Ellenben ha pasival csinálná, nem. Nem kérek ezért kioktatást, nekem ez valamiért így oké.)

Köszi a válaszokat!:)



2014. jún. 20. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
"Viszont hetero pasival azért nehéz, mert nehezen érti meg azt, hogy én kívánom a másik nemet is. " - ez szerintem nem igaz.
2014. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rövidtávon a legtöbben tényleg izgalmasnak tartják, de inkább csak akkor, ha hármasban csináljuk + 1 lánnyal. Csakhogy mint mondtam, azt a helyzetet meg én nem tolerálom mindig jól, ha a barátom is csinálja másik lánnyal.

Meg hosszútávon féltékenyek lesznek, egyre inkább maguknak akarnak, ahogy a kezdeti flash elmúlik.

Legalábbis eddigi tapasztalataim alapján...

2014. jún. 21. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

" mindkét nemet kívánják, de monogám kapcsolatban csak az egyiket kaphatják meg. " - én hetero pasi vagyok és nagyon sok nőt imádok, de monogám kapcsolatban csak az egyet kaphatok meg.

szóval számomra nem egyértelmű, hogy egy biszex embernek miért nem elég a párja.

az, hogy biszex, nem azt jelenti, hogy mindkettő KELL, hanem, hogy mindkettőre nyitott.

amit te akarsz, az nyitott kapcsolat, egy kis "csavarral"

nem egyszerű ilyet összehozni.

2014. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én biszex vagyok és a feleségem is az, mi tudjuk jól.. elég jól! A mi kapcsolatunk nagyon erős de az eltérő nemek közösülése nem kapcsolja ki a szexuális vágyat az azonos neműek iránt... Én csak a női lelket és szépséget tudom elfogadni, de a transzikat meg a férfi nemi szervet egyszerűen imádom.. és sajnos az a tapasztalatom is hogy a szex jobb egy férfival mint egy nővel... Egyszerűen ha oraálisan kényeztet azt is jobban csinálja, ha análisan hatol belém, és úgy játszadozik még a farkammal az meg2x akkora élvezet mint ha csak simán elmegyek, ugyanis a prosztata a férfi G pontja.. amit javasolni tudok, keresd meg a párod aki így elfogad, mert egyébként kiolthatatlan vágyaid lesznek és meg fogod csalni, és megbántod.
2022. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!