Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy férfivel tavaly júniusban, aki az akkori,14 éves kapcsolatát elvesztette. Lebukott telefonálás közben. Most az Ex bocsánatát kérte. Ez azt jelenti, hogy még szereti?

Figyelt kérdés

Már néhány hónapja ismertük egymást, mielőtt szerelmet vallott.Osztrák férfi... Az Ex daganatos beteg 7 éve. Azt mondta, szeretne neki segíteni,úgy,ahogy anno megígérte, viszont engem szeret, és le akarja zárni vele. Mivel lehet, hogy ez hosszú évek alatt zajlik csak le, és attól ő még élni szeretne. Teljesen, évek óta el voltak hidegülve egymástól.

A szülei gyűlölték az Exet, mindig is, mivel külföldi.Persze engem is.Most, mint a két tenyerem, úgy vannak együtt.

A férfinek és az Exnek van egy közös önkormányzati lakása egy nagy városban, s emiatt gyakran találkoznak.Én itt dolgozom.

Hetente, kéthetente jön a párom ide üzleti ügyben. Mindkettőjük nevén van a lakás.

A férfi szülei idősotthonba mentek bosszúból, mert azt hitték, én a ház miatt kaptam az alkalmon. Így, a barátom elvesztette a szüleit is, a házat is, mivel az idősotthon fogja megkaparintani. Lakni lakhat viszont benne, míg él.

Többször hangsúlyozta, lelkifurdalása van, amiért cserben hagyta a volt barátnőjét.

Ha a lakásban kell éjszakáznia, akár el is mennek együtt esténként,mint 2 barát, beülnek valahová. De a nő a nevemet hallani sem akarja, sőt, lehordott mindennek,amire a barátom semmit sem mondott soha. Annyira már ismerem. A szüleinek sem mondta meg, hogy Ő kezdett ki velem, nem pedig fordítva.

Tegnapelőtt elmondta nekem a barátom...hogy felhívta őt, megkérdezte, meg tudja-e valaha ezt a lépést bocsátani neki. NEM. Ez várható volt. De a fejemben felmerül a kérdés, hogy a párom valóban barátként akar-e neki segíteni, vagy pedig ez annál több. Pl. holnap együtt mennek meglátogatni a barátom anyját, az idősotthonba (mivel az Ex elintézte neki, hogy az anyja egyáltalán szóba álljon vele...4 hónapja nem beszéltek).

Ma este újra eljön hozzá, és holnap együtt utaznak. És hangsúlyozta, emiatt nem tud velem találkozni, és ne is hívjam, mert ez zavarná az Ex-et.

Remegek. Úgy érzem, valami készül. Én beleszerettem. De nagyon úgy tűnik, csak talonban tartott. Annak idején lebukott telefonálás közben, és így ért véget. De köztünk akkor még semmi sem volt.


Nem tudom, mit tegyek. Lehet,hogy csak féltékeny vagyok?? Vagy ez valóban nem korrekt viselkedés a részéről?

Fizeti a lakbért is, mivel a hölgynek kevés a jövedelme. Rám nem igazán költ. Sőt...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szakításon gondolkodom. És nagyon fáj.

Férfiak, nők válaszát is szívesen olvasom.

Köszönöm.


2014. febr. 8. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

PFF

Kegyetlen egy lotyó vagy ha azt várod,hogy csak úgy eldobjon egy 14 éves kapcsolatot.

Nekem egy 2 éves kapcsolat elég volt arra,hogy a lányért bárhová elmenjek.Akár kapcsolatban vagyok akár nem!

2014. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kár belekezdened bármibe is! Jobb kerülni a 5-10-15 éves kapcsolatú múltú pasasokat.


Annyira szappanoperába illő minden körülmény, hogy hagyd szerintem őket békén..Keress egy hozzádillő normális férfit,akinek tisztes családi és anyagi körülményei vannak.

2014. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2. valaszolo, koszonom szepen.

En is igy latom. Felreallok. Szerintem ilyen szinten nincs egy exnek keresnivaloja egy kapcsolatban.

Csak az fajt, hogy 8 honap kellett neki, h rajojjon, mit es kit akar.

A munkarendemet ohozza igazitottam... a vegzettsegemet honosittattam, hogy alkalmazottkent dolgozhassak ott, ahol most lakik.

Osszetorte a szivemet. Persze nemcsak az enyemet.

Felreallok.

2014. febr. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!