Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gaz hogy 14 evesen meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz hogy 14 evesen meg nem volt soha baratom?

Figyelt kérdés
Sokan kinevetnek miatta, es en nem erzem kinosnak a dolgot, de sok baratnom mondta hogy ez marpedig eleg ciki, legtobbjuknek mar reg meg volt az elso csokja, meg mas elso alkalom is. En viszont meg csak nem is fogtam meg fiu kezet soha, semmi ilyesmi, teljesen analfabeta vagyok az ilyen dolgokban.. Ez tenyleg ciki?
2014. jún. 20. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
De még mennyire!
2014. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
mondok valamit. 21 vagyok, és ha nem lenne internet, még csak meg sem csókolt volna senki. NEM GÁZ!!!!!! nekem ez így alakult, te meg még fiatal vagy.
2014. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem!!! Ne hallgass rájuk,ez butaság. Nem kell elsietned a dolgokat csak azért mert a korodbéli lányok nagytöbbsége már a kiégés határán van..Ráérsz még ezekkel,hidd el!
2014. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

OMFG.... A mi legnagyobb problémánk anno 14 évesen az volt, hogy kész van-e a házi és hogy hányas lesz az átlag a suliban!


Tényleg lezüllött ez a mai fiatalság, pedig én sem vagyok még olyan öreg. :(


26/F

2014. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Meg itthon a hugom, es az anyukam is azzal piszkal mikor lesz mar valaki, ugy erzem mintha muszaj lenne osszejonnom valakivel.
2014. jún. 20. 22:34
 6/22 anonim ***** válasza:
15 vagyok, és még nekem sem volt barátom, de nincs is rá szügségem mert mindenben csak megakadályozni. A lényeg hogy nem ciki, és ne hallgass a csiklóhercegnő barátnődre.:)
2014. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

4# Sajnos igaz.Egyre őrültebb ez a világ...

14 évesen aztán sokat számít van-e barátod.Divatból meg nincs értelme.

/első voltam/

2014. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Most olvastam..Inkább az a gáz ahogyan az Anyukád meg a húgod viselkednek.Meg se merem kérdezni, hogy a húgod hány éves és van-e barátja ha ilyeneket mond.

/első voltam/

2014. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hat, a hugom 12 eves, es mar a baratnojevel itt tervezgetik kivel jojjenek ossze, ilyen versenyt is csinaltak kinek lesz hamarabb baratja.

De en ezt nem ertem minek kell.

Ma meg apam is ra kezdett erre, meg a keresztapam is. Azt hittem falnak megyek, vagy leugrok valahonann.

2014. jún. 20. 22:40
 10/22 anonim ***** válasza:
tehát akkor te nem is akarsz még pasit, csak ők akarnak belekényszeríteni?
2014. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!