Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gaz hogy 14 evesen meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz hogy 14 evesen meg nem volt soha baratom?

Figyelt kérdés
Sokan kinevetnek miatta, es en nem erzem kinosnak a dolgot, de sok baratnom mondta hogy ez marpedig eleg ciki, legtobbjuknek mar reg meg volt az elso csokja, meg mas elso alkalom is. En viszont meg csak nem is fogtam meg fiu kezet soha, semmi ilyesmi, teljesen analfabeta vagyok az ilyen dolgokban.. Ez tenyleg ciki?
2014. jún. 20. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

omg akkor fogadd őszinte részvétemet és együttérzésemet!:D

Húgod meg nagyon gáz, csak nehogy ribizli legyen belőle ha nagyobb lesz!:D(ezt nem bántásból mondtam)

/%-ból már úgyis tudod/

2014. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ha lenne olyan fiu akibe beleszeretnek, akkor osszejonnek vele. De a kornyekemen meg csak egy eppen normalisnak mondhato himnemu nem hogy nincs de meg csak nem is jar erre fele sosem. Csak ezek a szveg ize "fiuk" vannak, akiknek az erzelmi intelligenciajan egy ujszolott nevetve tulteljesitene ha akarna.

Szoval en inkabb varok a nagy O-re. Viszont a korulottem levok mar fuvel-favaal osszehoznanak. A naggya ossze is jott fuvel-faval.

Mas szoval meg a gondolattol is undorodok hogy ezekkel a fiukkal egyeltalan szoba alljak. Nemhogy osszejojjek veluk.

2014. jún. 20. 22:52
 13/22 anonim ***** válasza:
#3 vagyok.Ráérsz,hidd el. Lassan 19 éves fejjel még nem csókolóztam,sose volt barátom pedig kifejezetten szép,intelligens lány vagyok. De nem találtam eddig olyan fiút aki ne éppen csak egy dolgot szeretett volna...és egyáltalán nem érzem cikinek az egészet.Az a ciki,ami mostanában megy a fiatal korosztályban,a 12-15 éves lánykák már többet tudnak a testi kapcsolatról mint egy felnőtt,és ez egyáltalán nem egészséges így.Én azt javaslom neked,hogy tégy úgy,ahogy szeretnél.Űzd a hobbidat,fejleszd magad testileg-szellemileg,egyszer úgyis eljön az ideje mindennek!
2014. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igyekszem most a tanulasra koncentralni. Iden egy az elozo enel gyengebb atlagom lett(4,6). Bar iden ilyen passziv-lazado eletet eltem nem tanultam soha. Nem tudom miert, nem lattam ertelmet(persze mar megbantam de ez van, nem tudok ezen valtoztatni) Ahhoz kepest szerintem egesz turheto eredmegy lett.
2014. jún. 20. 23:12
 15/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Az nagyon jó ha koncentrálsz a sulira,lassan-lassan elkezdhetsz gondolkodni azon,hogy milyen irányba szeretnél továbbtanulni,mi érdekel. Azt azért halkan teszem hozzá,hogy az eredményeid majd csak középiskolától számítanak igazán,ott kell meghajtani a tanulást.A lázadáson meg szerintem mindenki átesik, 14 évesen én depeche mode-ot hallgattam szüleim legnagyobb "örömére",még most sem nőttem ki igazán.De emlékszem,már akkor is csodabogárnak számítottam emiatt,le is néztek hogy nálam nem a david guetta a menő.

Jó tudni,hogy vannak még ilyen fiatalok,mint te,akik konzervatívak, nem állnak be a sorba hanem hagyják a személyiségüket kiteljesedni.Hidd el jó úton vagy! :)

2014. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Hat koszonom a dicseretet.

Soha nem hallgatok se David akarkicsodat se pedig semmi ilyemi zeneket. Nagyon szeretem a kalsszikus zenet peldaul. Meg verseket olvasni. Es hogy mondjak valami meg ennel is megbotrankoztatobb dolgot: van az a hulye tulajdonsagom hogy kpop zeneert rajongok. Meg ugy igazabol azsia irant. Es vagyok olyan szornyu hogy meg a Japan nyelvbe is belekzdtem.(nem olyan nehez, megtanulhato)

A fiuk utan(vagyis hianya utan) ugy nagyjabol ezek a dolgok azok amik miatt ki vagyok rohogve.

2014. jún. 20. 23:26
 17/22 anonim ***** válasza:
úú a kpopot én is szeretem! :)na,inkább írok neked privátot.
2014. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hat erre nem szamitottam, igazan:D

De oke.

2014. jún. 20. 23:40
 19/22 anonim ***** válasza:
meglepődnél hány ember szereti a kpop-ot :D (én is, bár már nem annyira mint fél éve, de ami jó az jó :))
2014. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Über gáz vagy! Ásd el magad. Én már 9évessen szexeltem az unokabáttyámmal!!

12l

2014. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!